Руки — найважливіший інструмент людини. У будь-якому виді діяльності ми задіюємо їх. Часто та чи інша робота забруднює, а то і пошкоджує шкіру рук. Такі травми дуже дошкуляють і довго заживають. Саме тому важливо забезпечити себе необхідними інструментами та засобами захисту. 

Для полегшення тієї чи іншої роботи потрібно правильно підібрати робочі рукавиці. Для нескладних ручних робіт (очистка, навантажування, ремонт тощо) використовуйте робочі бавовняні рукавички або ж трикотажні. Якщо робота потребує ретельності та акуратності, забезпечити хороше зчеплення рук з предметом допоможуть рукавички з ПВХ покриттям.

При виконанні більш травматичних робіт, наприклад, у будівництві, знадобляться робочі рукавиці зі стійких матеріалів, які не бояться пошкоджень. Добре буде, якщо вони будуть зі шкіряними вставками. Такого ж плану робочі рукавиці використовують при виконанні садово-паркових робіт, адже вони дуже зручні при скопуванні грунту, обрізанні дерев.

При зварювальних роботах не обійтись без кевларових робочих рукавиць. Вони захистять руки від іскор, адже мають стійкість до високих температур.

Щоб вберегти свої суглоби при роботі з перфоратором, відбійним молотком, електропилкою, використовуйте антивібраційні робочі рукавиці. Вони щільно облягають руку і забезпечують надійний захват.

У холодну пору року комфортними при роботі будуть теплі робочі рукавички з манжетою.

Обрати рукавички ви можете у каталозі інтернет-магазину «Рубіж-Текс».

ТОВ «Рубіж-Текс» представляє широкий вибір робочих рукавиць, які надійно захистять ваші руки від небажаних забруднень і травм.

Компанія «Рубіж-Текс» зарекомендувала себе як сумлінний виробник продукції високої якості. Робочі рукавиці від Рубіж-Текс міцні, щільні та брудонепроникні. Вас приємно вразить різноманітність вибору, адже асортимент у нас дуже великий: рукавиці бавовняні, рукавиці з ПВХ покриттям, рукавиці трикотажні робочі, рукавиці вовняні синтетичні, робочі рукавички утеплені, рукавиці ущільнені, рукавиці з ПВХ крапкою, кевларові рукавиці та інші.

Можливий роздрібний та оптовий продаж рукавичок. При замовленні 5000 пар робочих рукавиць діє 20 % знижка. Не переплачуйте і купуйте рукавиці робочі дешево.

Заходьте в наш інтернет-магазин і обирайте необхідний вам вид і розмір робочих рукавичок за доступною ціною.

Телефонуйте за номерами, вказаними на сайті, і консультант допоможе вам підібрати потрібний товар.