Хто не любить солодкого? Мабуть, таких людей знайдеться небагато. Солодощі покращують настрій, додають енергії, та й загалом — це дуже смачно. Головне, щоб вони були якісними.

Одними з улюблених ласощів багатьох є мармелад. Яскравий і соковитий, він так і притягує погляд. Проте мало хто знає, що ж являє собою цей продукт.

Загалом мармелад — це застигле фруктове желе. А отримати потрібну консистенцію цих ласощів допомагає природний полісахарид — пектин, широко відомий своєю здатністю очищати організм від шлаків. Рослинна клітковина пектин стимулює перистальтику кишківника, перешкоджає всмоктуванню холестерину, очищує травну систему від шкідливих речовин і має ще багато хороших властивостей. Так що натуральний мармелад — це дуже навіть корисний продукт. До того ж, не калорійний — всього лише 250-300 кілокалорій на 100 грам.

На жаль, зараз є багато недобросовісних виробників, які, задля здешевлення виробництва, замінюють природний пектин штучними желюючими речовинами — крохмалом або желатином. А щоб такий продукт мав смак і аромат, додають барвники і ароматизатори.

Як же обрати смачний і якісний мармелад? Зверніть увагу на деякі особливості.

Перш за все, колір не повинен бути дуже яскравим. Занадто різнобарвний і гарний на вигляд мармелад часто буває не дуже якісним. Сильно виражений колір зазвичай свідчить про те, що цей солодкий продукт містить штучні барвники, і чим яскравіший мармелад — тим їх більше. Якщо ж продукт натуральний, колір буде м'яким, ніби приглушеним. Те ж саме стосується занадто вираженого запаху.

Якісний мармелад не повинен прилипати до рук, його поверхня має бути сухою. Але хороший мармелад не має бути і твердим, а тим паче ламатися.

Солодощі високої якості добре тримають форму, мають чіткий контур і рівні краї. Також всі шматочки повинні бути однаковими за розміром.

На смак натуральний мармелад злегка кислуватий, без штучних присмаків.

Уважно вивчайте інформацію на упаковці: уникайте продуктів, що мають «ідентичні натуральним» складники, ГМО чи підсилювачі смаку.

Загалом мармелад — одні з найбільш «правильних» солодощів. Відносьтеся до вибору цих ласощів відповідально, і отримаєте максимум користі для свого організму і насолоду від справді смачного і якісного продукту.

А ще кращий варіант — обрати відповідального і перевіреного виробника, якість продукції якого не підлягає сумніву. Однією із найкращих є ТМ «Родина», товари якої відрізняються бездоганним смаком та відмінною якістю. Солодощі цього виробника виробляються за особливою рецептурою із застосуванням лише натуральних інгредієнтів.

У нас ви можете купити мармелад, цукерки, пряники на замовлення та багато іншої смакоти.

Солодощі корисні, якщо це продукція торгової марки «Родина»!