Всім відомо, що під час прання машинка нагріває холодну воду до потрібної температури. Це відбувається завдяки спеціальним нагрівальним елементам - тенам. Користувачі не можуть їх побачити, оскільки їх місцезнаходження десь у надрах пральної машинки. На тенах з часом утворюється накип. Чому?

Ідеально чистої водопровідної води не існує. Якщо в будь-якій країні світу проаналізувати воду з крану, то обов'язково знайдуться сторонні домішки. Звідси і високий рівень жорсткості, що залежить від вмісту солей кальцію та магнію. Саме при нагріванні води активно утворюється накип. 

Які бувають наслідки прання у жорсткій воді з накипом на тенах?

1.Через збільшення поверхневого натягу  для отримання ефекту від прання вам доведеться використовувати більше порошку.

2. Збільшення витрат на електричну енергію. Звичайне підігрівання води буде потребувати більше ресурсів, оскільки  шар теплового ізолятора займатиме велику площу.

3. Скорочення терміну експлуатації - відповідно, додаткові витрати на заміну обладнання або ремонт. Ремонт тена коштує від 30 % вартості усієї машини (це ще якщо нічого, крім тена, не пошкоджено). Якщо не звертати уваги на стан деталей, машина може зламатись при першому ж перепаді напруги. 

4. Речі служать менше часу. Тверді частинки осаду інкрустують білизну, і вона втрачає свій колір та первісний вигляд досить швидко. Цей процес також призводить до подальшої перевитрати миючих засобів і скорочення терміну слугування тканини.

Отже, які є шляхи подолання проблеми накипу?

Можна використовувати фільтри. Застосування іонообмінних смол і зворотнього осмосу допомагає позбутися накипу. Це ефективний, але досить дороговартісний спосіб.

Більш дешевими і поширеними шляхами боротьби є фізичний та хімічний. 

Фізичний. Магнітні перетворювачі води допоможуть запобігти накипу. В такому разі не відбувається утворення важкорозчинних карбонатів кальцію і магнію на поверхні нагрівального елемента. В товщі води лишаються всі шкідливі речовини, що виходять у дренаж.

Хімічний. Боротися з накипом можна за допомогою миючих засобів. Під час прання можна додавати спеціальний пом'якшувач води. Завдяки цьому відбувається хімічна реакція і накип розкладається сам. 

Замовити якісний засіб від накипу можна в інтернет-магазині Лондрі Трейд. В наявності пом'якшувальний засіб для професійного прання SOFT PLUS, що подається автоматичним дозатором в пральну машину під час останнього полоскання. В нас знайдеться все для пральні, а також прасувальні катки. Працюємо по всій території України. 

Чекаємо замовлень!