Останнім часом на ринку будівельних матеріалів все більшої популярності набирають композитні матеріали. Які переваги мають композити і чому вони витісняють металічну арматуру?

Композитні або, як їх ще називають, склопластикові матеріали мають ряд переваг: низькі ціни, легкість в монтажі, безвідходність. Композитна арматура не піддається корозії. Вона не псується навіть від впливу солоної води та хімічних реагентів. Склопластикові матеріали міцні на розтяг. Це дозволяє в мостових конструкціях підвищити несущу здатність або ж зменшити розмір конкретної несущої конструкції. Композитну арматуру також доцільно використовувати в зонах з підвищеною сейсмічною активністю.

Також до переваг склопластикових матеріалів відносять їх непровідність. Завдяки цьому таку арматуру варто застосовувати в зонах з підвищеною електромагнітністю: на заводах з переробки кольорових металів, на радіо- і телефонних вишках, у медичних закладах з МРТ, аеропортах, військових об'єктах і т.п.

Низька теплопровідність композитного матеріалу дозволяє використовувати його при зведенні трас, теплиць, альтанок. Гнучкі зв'язки композитної арматури не пропускають холод, тому цей матеріал ідеальний при облицювальних роботах і монтажі гідроізоляції. Ще однією важливою перевагою є довговічність конструкцій зі склопластикової арматури. Композитна арматура вдвічі дешевша за металеву. До того ж вона дозволяє заощадити на логістиці та монтажі.

Сфери застосування композитної арматури:

- застосовується в бетонних конструкціях будівель різного призначення;
- використовується в легких та важких бетонах;
- в якості сітки та стрижнів на конструкціях;
- в шаровій кладці на цегляному будівництві;
- використовується при облицювальних роботах;
- застосовується в каналізаціях та водовідводах;
- елементи інфраструктури хімічної промисловості.

Однак металева арматура в деяких випадках є незамінною. Композитні матеріали мають недостатню стійкість до високих температур. При температурі 200 С вони втрачають свої властивості. Тому металеву арматуру доцільніше використовувати на виробництвах, де здійснюється теплова обробка матеріалів.

Низька пружність композитів. Хоча їх досить складно зігнути в польових умовах, але під час будівництва громіздкої бетонної конструкції вони можуть просідати.

Аналізуючи та порівнюючи металеву арматуру та склопластикову, стає зрозуміло, чому перевага за останньою. Переваги полягають не лише в характеристиках та можливих застосуваннях, але й у ціні та поставці матеріалів.

Компанія "Allrad" реалізує широкий асортимент товарів для опалення, водопостачання та будівельних матеріалів. У нас Ви можете купити склопластикову арматуру за вигідними цінами. Для замовлення скористайтесь корзиною або зателефонуйте за контактним номером до менеджера-консультанта.