М'ясокомбінати, молокозаводи, хлібозаводи, кондитерські фабрики та інше - це багатогранні харчові підприємства, де обов'язково використовується спецодяг. Підприємець повинен розуміти, що виробляє їжу, і умови праці мають бути дійсно стерильними. 

На багатьох розвинених заводах і фабриках є своя їдальня, центр медичної допомоги, санаторії та інше. А для підтримання чистоти спецодягу багато підприємств звертаються до комунальних пралень. Їхні послуги досить недешеві, плюс витрати на транспортування білизни. До того ж не всюди перуть якісно і, як наслідок, підприємці змушені витрачати велику частину бюджету на закупівлю нової уніформи. 

Набагато вигідніше мати власну пральню. Ви зможете самостійно керувати процесом, і таким чином значно збільшити термін експлуатації спецодягу, а ще - не залежати від цін та терміну транспортування. У звичайній пральні 1 кг - до 7 гривень, а у власній вам доведеться витрачати всього до 3 грн за 1 кг. Відчуваєте економію?

Підбирати професійне обладнання для пралень потрібно залежно від об'єму та рівня забруднення (слабкий, середній, сильний), складу білизни, виду нагрівання. 

Речі із сильним ступенем забруднення важко відіпрати, але французькі машинки DANUBE впораються з цим завданням. Прасувальне обладнання DANUBE, а також обладнання провідних італійських виробників GMP Commerciale і ANGHINETTI/Camptel дозволить надати білизні хорошого вигляду.

Вибір типу пральні залежить від класифікації підприємства.

Перша категорія: невеликі підприємства, 30-40 кг одягу за одну зміну (серветки, рушники та халати, шапочки персоналу). Пральні зазвичай розміщуються на першому або цокольному поверсі. Вам знадобляться прально-віджимні машинки серії WED або GF (до 1000 об / хв), сушильні барабани серії DD, прасувальний каток та прес.

Друга категорія: середні підприємства з кількома виробництвами. Використовується до 50-200 кг в зміну. Пральні на цокольному поверсі або в окремому приміщенні. Вам треба: пральні машинки серії WED або GF (з разовим навантаженням до 25 кг), сушильні барабани серії DD, прасувальний каток продуктивністю 20-30 кг / год, прасувальний прес Technomatic. 

Третя категорія: великі підприємства з високим рівнем забруднення одягу. Обробка до 200-1000 кг білизни за зміну. Замовте прально-віджимні машинки тієї ж потужності серії WED, GF або CS, з навантаженням до 90 кг з додатковими функціями, інше обладнання теж потрібно вибрати більш функціональне. 

Не розгубитися і підібрати все необхідне для відкриття пральні на підприємстві вам допоможуть спеціалісти компанії Лондрі Трейд. Всі товари постійно в наявності. Зателефонуйте нашим консультантам та перегляньте каталог.

Чекаємо замовлень!