Власники ресторанів, кафе, маленьких хостелів чи інших закладів рано чи пізно опиняються перед вибором: купити професійне пральне обладнання чи побутове. Але варто розуміти різницю між ними. 

Побутові пральні машини розраховані не більше ніж на десять циклів за тиждень. Основним чинником, що штовхає покупця до вибору такого обладнання, є нижча ціна. Але якщо підрахувати вартість прання, то не все так однозначно.

Чи є різниця між професійним та побутовим пральним обладнанням? Спробуємо розібратися, що краще і на чому можна зекономити.

Перш за все, професійне обладнання для пралень більш потужне. Воно може працювати 10-20 годин поспіль. Якщо використовувати звичайну побутову машинку так часто, то вона не прослужить довше року. У випадку, якщо плануєте відкрити пральню, пам'ятайте: виробник не дає гарантії на звичайні машини, що використовуються з промисловою метою.

Професійне обладнання має коротший цикл прання (40-60 хв). У професійних машинок є спеціальні дозатори, що дозволяють значно зекономити на хімії, водопостачанні та електроенергії.

Професійна сушильна машина для білизни вдвічі швидше виконує свою роботу, ніж побутова. Хоча термін служби однаковий. 

Детальніше про управління. Сучасні машини випускають із мікропроцесором. Тут можна вибрати: стандартний процесор, що має від п'яти до десяти програм, або повністю програмований процесор на дев'яносто дев'ять програм. З таким ви зможете створювати власні програми, з огляду на стійкість забруднень. У магазинах, що продають професійну хімію, можна підібрати засоби для конкретних програм, що покращить ефективність прання в декілька разів. Купити дозатор для миючого засобу - це ще один спосіб економити. Так вам не треба буде контролювати подачу миючих засобів персоналом, постійно підраховувати використану хімію, щоб уникнути крадіжок чи непорозумінь. Ви будете чітко розуміти, скільки витрачаєте на прання. 

Побутова машина не має такого широкого спектру програм, відповідно, не зможе задовольнити всі ваші потреби у пранні, а тільки забиратиме все більше і більше коштів на ремонт, заміну деталей, хімію, додатковий час прання та інше. 

Тому пам'ятайте, що дешевша ціна побутових пральних машин - це псевдоекономія. Так що навіть не думайте про покупку звичайної побутової машини для готелів, кафе та ресторанів, а замовляйте професійне пральне обладнання у інтернет-магазині Лондрі Трейд за приємною ціною. В нас ви знайдете всю необхідну хімію, дозатори для неї та засоби від накипу. 

Ми чекаємо ваших замовлень прямо зараз, шановні клієнти!