Організація свят - це досить складний і довгий процес. Здається, що його там організовувати? Насправді за успішним проведенням дитячого дня народження, весілля чи дискотеки ховаються довгі дні роботи креативних організаторів, сценаристів, дизайнерів. Дуже часто ці всі професії доводиться опановувати одній людині. Вона сама придумує, які спецефекти використати, як поставити світло, чим здивувати людей. Коли ви тільки починаєте цим займатись і хочете вразити публіку, можна зробити пінну вечірку. 

Для цього потрібно купити генератор мильних бульбашок і спеціальну рідину. Серед багатьох покупців популярністю користується генератор Bobble Monster. Чому? А тому, що за його допомогою свято виходить справді ефектним.

Яскраві кольорові мильні бульбашки, які виробляє ця машина, при концертному світлі виглядають неперевершено. Щоб досягти бажаного ефекту, можна застосувати плавне регулювання. Машина потребує електроживлення 220В, що дуже зручно. Цей генератор у вузьких колах ще називають "монстром", бо викидає мильні бульбашки аж на десять метрів. Без перерви може працювати до однієї години.

Зверніть увагу і на інші генератори від виробників Deli Effect, New Light NL. І пам'ятайте, що жодна рідина не збільшить продуктивності вашого генератора, якщо він аж занадто бюджетний.

Тепер детальніше про рідину для генератора бульбашок. Зазвичай її постачають у спеціальних ємностях або каністрах по три, пять, шість літрів. Зрозуміло, що вигідніше придбати більшу тару. Виробники пропонують більш щільні та менш щільні рідини (останні виробляють більше піни). Люди, що займаються організацією пінних вечірок професійно, зазвичай пробують рідини від різних виробників і вибирають найбільш підходящі. Адже кожна рідина має  свої особливості.

Наприклад, рідина для генератора піни / снігу Snow / Foam Liquid Concentrate Showtec продається в тарі 1 літр, вона є універсальною, адже підходить і для піни, і для снігу. Це прозорий концентрат. Це досить хороший варіант, адже такої рідини вам вистачить надовше. Вона тривалий термін може зберігатись у нерозведеному вигляді. 

Замовити якісні товари для свят, зокрема, світло для дискотек, серпантин, пасивні та активні колонки, світлодіодні лампи, рідину для диму, генератор мильних бульбашок, конфеті та багато іншого можна в інтернет-магазині Z-Promo Group. Заходьте в наш каталог та вибирайте. Гарантуємо довгий термін використання та відсутність проблем під час свята. Працюємо по всій території України.

Ми вже чекаємо ваших замовлень та дзвінків, шановні клієнти!