Радіатори - невід'ємна система оснащення будинку. Вертикальні радіатори стають все популярнішими в Україні. Вони не лише практичні, але й мають гарний дизайн, який доповнює будь-який інтер'єр. Спробуємо розібратися, які переваги та недоліки мають такі батареї і які існують різновиди.

Переваги та недоліки вертикальних радіаторів.

Крім того, що вертикальні радіатори мають гарний зовнішній вигляд, вони є практичними в плані експлуатації. Вони мають високу тепловіддачу: такі батареї за площею більші від стандартних, тому і мають вищу інтенсивність теплового випромінювання. Завдяки хорошій тепловіддачі, прогрівання приміщень здійснюється досить швидко.

Як було вже сказано, вертикальні радіатори мають гарний зовнішній вигляд. Оскільки вони кріпляться на видному місці, виробниками передбачено, щоб і вигляд мали більш естетичний. До того ж такі батареї виготовляються в різних колірних гамах, тому їх легко підібрати до будь-якого інтер'єру. Ще однією перевагою можна назвати легкість та компактність, а також зручність в плані монтажу. Виробники виробляють батареї з різним типом кріплення, тому їх з легкістю можна прикріпити на будь-яку поверхню.

Якщо ж говорити про недоліки, варто зазначити, що при монтажі виникають певні труднощі, пов'язані з позиціонуванням напірних і зворотних труб розводки. Це знижує тепловіддачу. О. Ще одним недоліком можна назвати габаритність. Здебільшого це стосується чавунних та сталевих моделей. Ну і, звичайно,ціна. Вартість вертикальних радіаторів досить висока, однак вона швидко окупається за рахунок якості експлуатаційних характеристик та тривалості терміну експлуатації таких радіаторів.

Різновиди вертикальних радіаторів.

1. Чавунні радіатори. Вони дуже громіздкі. За конструкцією мають вигляд витягнутих вгору секцій. Такий варіант опалювального приладу відносять до економ-варіанту, оскільки вони недорогі, але в плані опалення приміщення є цілком прийнятними.

2. Сталеві опалювальні радіатори є дуже надійними та мають високу тепловіддачу. На них можливе розміщення художніх елементів та різні колірні рішення. Піддаються корозії, тому їх потрібно обробляти спеціальним покриттям.

3. Вертикальні алюмінієві радіатори. Завдяки гнучкості алюмінію можливе виготовлення радіаторів різної форми. Алюміній швидко набирає тепло, при цьому і швидко віддає його, що дозволяє зберігати комфортну температуру повітря. Однак такі радіаторні системи мають високу вартість.

4. Біметалеві опалювальні системи. Вони виконані з сукупності різних металів. Таке об'єднання матеріалів дозволяє поєднувати їх властивості.

Фірма «Allrad» пропонує радіатори різного типу та дизайну, а також рушникосушилки, водонагрівачі, котли і товари для будівництва та ремонту. Також у нас Ви можете замовити проектування, монтаж котельного обладнання й багато іншого. Для детальної інформації завітайте на сайт нашої компанії або зателефонуйте за контактним номером до менеджера-консультанта.