Якщо ви часто задаєтесь питаннями – де краще продавати в інтернет-магазині, де шукати покупців, як ефективно продавати в інтернеті, тоді проект «UB.Прямі Поставки 2.0» те, що ви так довго шукали.

Портал «Укрбізнес» пропонує нову унікальну систему продажу на онлайн-ринку – продаємо ваші товари і послуги без посередників з оплатою процентом за результат.

Що це – «UB.Прямі Поставки 2.0»

«UB.Прямі Поставки 2.0» - це організація торгівлі в інтернеті, коли питання з просування ваших товарів, обробці замовлень бере на себе Укрбізнес. Вам передаються тільки реальні замовлення, текстові повідомлення, дзвінки від покупців, які готові платити.

Учасником проекту може стати компанія чи підприємець, які можуть гарантувати хороший асортимент товарів, конкурентні ціни та високу якість продукції. Крім того, компанія повинна придбати стартовий пакет та мати підписані договори. Також кожна компанія має можливість самостійно наповнити свій акаунт інформацією та товарами.

Обов’язкова умова участі – наявність підписаного договору. Його потрібно зберігати протягом усього строку співпраці.

Які прогалини в маркетингу усуває «UB.Прямі Поставки 2.0»

Заповнивши заявку – http://partner.ub.ua – Ви отримуєте повноцінний відділ продажу, який налаштує вам інтернет продажі і передаватиме вже відфільтровані замовлення, а не звернення. Ви у будь-який час зможете контролювати процес опрацювання замовлень зі свого персонального комп’ютера, а також отримаєте додаткові сторінки зі своїми товарами та послугами в пошуковій видачі.

З допомогою проекту «UB.Прямі Поставки 2.0» кожен підприємець чи компанія може суттєво розширити клієнтську базу з Інтернету.

Як працює проект?

• Всі замовлення, які були здійснені на вашому сайті, підлягають обробці оператором порталу, при цьому відсіваються «пусті» звернення. Звернення, переведені в замовлення, разом із коментарями надаються в електронному кабінеті для прийняття постачальником з повідомленням по телефону, на e-mail, SMS або в мобільному додатку.

• Після прийняття замовлення постачальник має право повідомити про відмову від замовлення в електронний спосіб, якщо покупець з об’єктивних причин відмовився придбати товар/послугу. Для цього встановлюється обумовлений термін. Усі «відмови» перевіряються менеджерами з контролю якості.

• За кожне передане замовлення ви сплачуєте встановлений договором відсоток або фіксовану плату. Умовою нарахування відсотка є остаточна ціна продажу, яка погоджена з вами як продавцем та переданим вам покупцем.

• Відповідно до умов договору, щотижня/щомісяця або за кожне окреме передане замовлення вам формується рахунок на оплату комісійних за послуги.

Для того, щоб отримувати більшу кількість замовлень, потрібно:

- на постійній основі слідкувати за актуальністю пропозиції та цін. Якщо такої можливості немає, рекомендовано замовляти послуги за пільговими цінами для партнерів;

- інформація про товар повинна бути якісною, конкретною та якомога повнішою;

- рекомендується також розміщувати на сайті інформацію про акції, знижки, промо-заходи, сертифікати якості, нагороди, відзнаки, відгуки, відео або ж іншу корисну для покупця інформацію про товарну позицію.

- своєчасно виконувати замовлення та мати відповідальну особу за передані замовлення;

- використовувати seo-інструменти та контекст.

Заповнити анкету на участь у проекті можна, перейшовши за посиланням – http://pp.ub.ua/anketa/.

Бажаємо вам успішних продажів та хороших клієнтів!