Для увімкнення і вимкнення приладів за розкладом використовують спеціальні тижневі та добові таймери. Але для того, щоб вуличний ліхтар засвітився в потрібний час, можна використовувати астрономічні таймери. Звичайні моделі використовують для увімкнення пристроїв за графіком. Що вийде, якщо поєднати функції? Ви отримаєте програмований таймер РЕВ-303! 

РЕВ-303 поєднує в собі добовий, тижневий, астрономічний таймер. Застосовують його там само, де традиційно експлуатуються подібні прилади.

Реле під час роботи у астрономічному режимі вмикає вуличні ліхтарі, освітлення, підсвітку вивісок, банери, білборди та інше. 

Такий прилад також активно застосовують у галузі сільського господарства. Він допомагає організовувати регулярний полив рослин, харчування тварин (роздача корму і наливання води).

Використовують в деяких офісах, де активно користуються інтернетом, який іде через Wi-Fi роутери, що часто дають збої в роботі. Людина, яка першою приходить на роботу, повинна його перезавантажити, а це незручно. Трапляється, що на вихідні вам треба дистанційно отримати доступ до сервера, а інтернету нема. Для уникнення подібних незручностей придумали використовувати реле часу. Через тижневе реле відключають живлення маршрутизаторів, наприклад з 21:00 до 06:00. 

РЕВ-303 - це корисна річ для домашніх акваріумів. Можна контролювати увімкнення компресора для створення протоку води і подачі вуглекислого газу, регулювати підсвітку. 

Хороша альтернатива - фотореле. Для увімкнення ліхтарів використовують фотореле, що реагує на темний час доби. РЕВ-303 може визначати час сходу і заходу сонця (протягом року це відбувається в різний час) залежно від дати і географічного положення. Для цього треба запрограмувати пристрій під астрономічне реле, ввести своє розташування і дату. 

Щоб детальніше дізнатися про характеристики такого пристрою, про правила користуваня чи замовити його за доступною ціною, заходьте в інтернет-магазин Новатек-Електро! Також у нашому асортименті реле захисту електродвигуна, температурні контролери, трифазне реле контролю напруги та інші схожі товари.

РЕВ-303 може автоматично переходити на літній час і назад, він має календар аж на шість років. Прилад досить простий у експлуатації, адже управління відбувається лише чотирма кнопками. Це ще не всі переваги РЕВ-303, повністю відчути їх ви зможете після покупки. Ми працюємо по всій території України. Телефонуйте, щоб дізнатися деталі.

Чекаємо ваших замовлень та дзвінків прямо зараз!