Кожен споживач електроенергії час від часу стикається з такою проблемою, як аварії в мережі. Може згоріти обладнання або навіть початися пожежа, вибух чи взагалі техногенна катастрофа. Чи знали ви, що третина всіх пожеж стається через збої в електромережі? Навіть вартість зіпсованого обладнання не порівняти з втратами, спровокованими зупинкою роботи підприємства, простоюванням технологічних процесів, ремонтом чи заміною установок і т.д.

Тому електромережі повинні обов'язково мати захист від короткого замикання, що дозволить наблизити до мінімуму час вимкнення і потреби селективності. Крім того, не варто забувати про захист від перенапруги. Але під поняттям захисту ми розуміємо виявлення ділянки короткого замикання і відключення її від джерела енергії. Таким чином, можна вберегти те обладнання, на яке коротке замикання не пішло. Так ви збережете непошкоджене обладнання, а несправне заміните або поремонтуєте.

Надійний захист від перенапруги та короткого замикання забезпечить спеціальний прилад - реле контролю мережевої напруги. Досить популярною моделлю є RN-118, який має і вигідну ціну, адже виробник - Україна. Реле відключає від мережі однофазні навантаження при недопустимих перепадах напруги. Воно підійде для побутових чи промислових навантажень зі струмом до десяти ампер та потужністю до двох кіловат. Після того, як діюча напруга повертається в нормальні межі, відбувається увімкнення реле і живлення. 

Такий пристрій може працювати в багатьох режимах. 1) При виході за межі допустимого реле переходить в режим "Аварія" - реле напруги. 2) Стан "Аварія", якщо вхідна напруга нижча від мінімальної норми, - реле мінімальної напруги. 3) Стан "Аварія", якщо вхідна напруга вища від максимальної норми, - реле максимальної напруги. 4)  реле часу з затримкою на увімкнення. 

Таке реле можна прикріпити на стандартну DIN-рейку 35 мм. RN-118 має світлодіодний дисплей для відображення параметрів і станів, що робить використання ще більш зручним та простим. 

Замовити реле RN-118 за дуже вигідною ціною можна в інтернет-магазині Новатек-Електро. Також ми пропонуємо блок захисту електродвигуна, автоматичний перемикач фаз, обмежувач потужності однофазний, програмований таймер та інші товари. Оплата за домовленістю. Доставка здійснюється будь-якою транспорною компанією по всій території України. Гарантуємо високу якість за демократичними цінами. Щоб замовити продукцію, зателефонуйте нам або напишіть лист. Також можна купити товар через корзину!

Запрошуємо до співпраці всіх зацікавлених!