Всім кавоманам відомо, що якісна мелена кава володіє прекрасним ароматом, неймовірним смаком та ще багатьма перевагами. Однак багато виробників позбавляють нас такої насолоди, економлячи на її виготовленні. Розберемося, як не втрапити на гачок постачальників фальшивої меленої кави.

Справжній поціновувач кави ніколи не купить її на вагу у якомусь незрозумілому магазині чи на ринку. Якщо продукт зберігається довго, то з кожним тижнем, місяцем втрачається аромат та всі смакові властивості. При покупці краще попросити перемолоти каву у вашій присутності. Є ще варіант покупки у вакуумному пакеті, де виробник несе повну відповідальність за якість. Пакет має бути повністю герметичним, із тришарової фольги, з наявністю спеціального клапану. Це дозволить уникнути потрапляння кисню в пакет.

Якщо ви вже придбали мелену каву і сумніваєтеся в якості чи виявили якісь незрозумілі домішки, не поспішайте бігти в магазин і влаштовувати скандал. Перевірити каву можна в домашніх умовах. Розсипте каву на аркуш паперу, рівномірно розподіліть і перегляньте, чи не видно частинок, що відрізняються кольором, розміром, текстурою. Іноді можна помітити домішки цикорію, ячменю, що робить каву фальсифікованою. Також є інший спосіб перевірки - покласти дрібку меленої кави у склянку чистої води. Якщо вода змінила колір (відтінки коричневого), то така кава не має нічого спільного із натуральною. 

Є також інші нюанси. Наприклад, кава у пластикових банках замість скляних, відсутність штрих-коду, дати виробництва, терміну придатності, складу, країни виготовлення. Іноді можна помітити у назві брендової кави пропущення літер, що не дуже помітно, але чітко свідчить про підробку. Це може бути замість кава lavazza - кава lavezza, або замість espresso italiano - espresso italia. Таких прикладів є багато, тож будьте обачними. 

Без ризику ви зможете купити каву в нашому інтернет-магазині. Запрошуємо вас переглянути каталог і вибрати улюблену каву. Мелена кава купити яку можна в нас, є від різних авторитетних виробників. Особливою популярністю користуються такі бренди, як Nescafe, JACOBS, Жокей. А яку каву полюбляєте ви? Адже в нашому інтернет-магазині є і зернова, і натуральна, і розчинна, і нерозчинна. На будь-який смак.

А для любителів чаювань ми пропонуємо розсипні та пакетовані чаї. Ви зможете замовити будь-який вид чаю: зелений, чорний, каркаде або з додаванням фруктів, трав. Ціни досить демократичні. Ми орієнтуємося на довгострокову співпрацю. Доставка по всій території України. 

Замовляйте прямо зараз!