Багато людей думають, що головне в одязі - це покрій і зовнішній вигляд. Але не варто забувати про якість самої тканини і її натуральність. Саме від цього залежатиме, чи буде вам приємно носити одяг, чи буде він зберігати свій первинний вигляд після прання і як річ виглядатиме на вас. 

Що вам відомо про фліс? Спробуймо ближче познайомитись із цим дивовижним матеріалом, який зараз набуває все більшої популярності. 

Фліс - це штучна овчина. Трикотажне поліефірне волокно, завдяки спеціальному обладнанню, що витягує ворс, трансформується у м'яку на дотик, легку тканину, що залишається щільною. 

Перед ти, як фліс купити, варто більше дізнатися про його різновиди.  Різні типи цієї тканини можуть мати вищий або нижчий ворс. Також виробники застосовують гладкий і принтовий спосіб фарбування, що теж відображується на якостях і зовнішньому вигляді матеріалу. 

Раніше фліс не дуже цінувався, адже він електризувався і збирав пил. Сучасні виробники проводять спеціальну обробку тканини, що дозволяє уникнути таких неприємностей.

Ця тканина має дуже багато переваг, зокрема, збереження форми, утримання тепла, міцність. Фліс витримує прання у різних режимах і не викликає алегрічних реакцій навіть у наймолодших дітей. 

За флісом, як і за будь-якою іншою тканиною, треба правильно доглядати. Ось кілька рекомендацій: прати лише в теплій воді і використовувати для цього тільки рідкий миючий засіб, підійде режим делікатного прання; бережно відноситися до тканини; не використовувати відбілювачів і засобів для виведення плям, адже цей матеріал легко переться; ретельно виполіскуйте, бо у мікроволокнах можуть лишитись скупчення миючих або їх залишки, що подразнюють шкіру; не віджимайте сильно, краще просто розкласти виріб, щоб вода стекла; в жодному разі не потрібно прасувати фліс, адже після повного висихання він повернеться до початкового вигляду.

Також перед пранням обов'язково прочитайте інструкцію до виробу або поради на упаковці чи етикетці. Може бути такий варіант, що до складу виробу входять інші матеріали, що потребують іншого догляду.

Отже, для того, щоб ваш флісовий виріб експлуатувався довго, необхідно його правильно прати, сушити і не прасувати. Важливим чинником буде і постачальник тканини.

Довіртеся інтернет-магазину "Гранд-Текстиль"! Ми пропонуємо лише високоякісні матеріали, що відповідають всім гігієнічним нормам. Заходьте в каталог тканин і вибирайте. А ще ви зможете в нас придбати камуляжний фліс, трикотаж, віскозу чи інші модні тканини. Працюємо по всій території України. 

Замовляйте!