Врожайність залежить не лише від погодних умов, сезону, якості посівного зерна, але й від обладнання. Спеціалізоване обладнання допоможе вам досягти високого рівня якості калібрування. Лише ціле, непошкоджене, ідеальне зерно може гарантувати вам хороший врожай. Саме тому ви маєте добре подумати про зерноочисне обладнання, яке плануєте експлуатувати. Зерновий сепаратор ІСМ-200-ЦОК

Для початку необхідно детально вивчити будову агрегата та механізм його роботи. Як вибрати? Спочатку зверніть увагу на універсальність обладнання. Тобто воно має очищати різні види культур (зернові, баштанні, гречані). Це чи не головний критерій для вибору.

Важливо також, за який час обробляється посівний матеріал, - ви ж не хочете чекати півдня. Часто такі машини роблять досить габаритними, тому їх важко транспортувати. Ваше завдання - знайти такий агрегат, який без зусиль можна буде розмістити на невеликій площі. 

Важливим фактором є простота в експлуатації та економічність. Зазвичай дорожче обладнання більш вигідне, адже воно буде витрачати мінімальну кількість енергії при високій продуктивності. Не хвилюйтеся, все швидко окуповується. Сучасну техніку проектують так, щоб полегшити роботу оператора. Вам достатньо буде для керування використовувати декілька кнопок. Вибираєте потрібну програму - і машина сама працює. 

Герметичність - чи важливо це для вас? Часто біля елеватора з'являється стіна із пилу, який просто неможливо терпіти. Через такі наслідки роботи зерноочисної машини можуть виникнути проблеми із природоохоронними органами. Щоб не засмічувати навколишнє середовище і не створювати собі зайвих проблем, просто купіть сепаратор із герметичним корпусом і замкнутою системою циклу повітря. Так основна частина засміченого повітря буде використовуватися ще раз, а не викидатися в атмосферу. Зерновий сепаратор ІСМ-20-ЦОК

Сподіваємося, ви запам'ятали, за якими критеріями краще вибирати зернові сепаратори, та готові зробити важливий вибір. Зверніться за консультацією до наших спеціалістів за телефоном, вказаним на сайті. "Ніка-Агро" є офіційним дистрибутером на території нашої країни. Ми пропонуємо продукцію від харківського заводу зерноочисного обладнання. Наші фахівці знають, як отримати хороше зерно, збільшити врожайність та продуктивність обладнання. Заходьте в наш каталог та вибирайте високоякісні агрегати від виробника. Представлена продукція не лише для крупних заводів, але й для невеликих фермерських господарств. Оплата і доставка за домовленістю. 

Телефонуйте прямо зараз, шановні клієнти!