Самохідна очисна машина (СОК) - це такий агрегат, який повинен мати кожен господар, кожне підприємство, що займається переробкою та вирощуванням зерна. Адже всім відомо, що зерноочисні машини і сепаратори допоможуть полегшити роботу і дозволять покращити ефективність виробництва. Сепаратор ІСМ-50-ЦОК

Можливо, ви вже чули про СОК 25? Якщо ні, то читайте уважніше. Це дійсно інноваційна розробка, що заслужила авторитет серед фермерів як найкраще рішення для післязбиральної обробки врожаю. Цей агрегат призначений для калібрування та очищення зернових, овочевих, баштанних, інших культур. Має декілька режимів роботи. Серед них первинна очистка, калібрування, очищення і калібрування одночасно. Машина може працювати в ручному і напівавтоматичному режимах. 

При переробці сільськогосподарських культур завантаження відбувається в бурти або інші транспортні засоби. Експлуатація можлива в різних приміщеннях закритого типу: повністю закритих або на прикритих майданчиках.

Як працює СОК 25? Зерно потрапляє у бункер, в якому розміщені датчики. При його заповненні ці датчики вмикаються або вимикаються для уникнення пересипання в автоматичному режимі. Далі зерно із бункера потрапляє у камеру сепарації, де воно, завдяки потокам повітря, розділяється на фракції у лотки. Для збору відходів є спеціальна камера. Керувати цим комплексом потрібно через пульт управління. Сепаратор ІСМ-3

СОК 25 виконує повністю всі функції найсучаснішого ЗАВа. Він може зробити всю роботу за один цикл: завантажити і очистити ворох, завантажити і підсушити зерна, прокалібрувати насіння та вивантажити незернові відходи у контейнер. Правда, зручно виконувати стільки операцій за один цикл на одному агрегаті?

Також перевагою є довговічність, адже в комплексі немає решет і матеріалів, що швидко зношуються. Розхід електроенергії менший, а коефіцієнт корисної дії більший! Продуктивність повністю залежить від виду сільськогосподарської культури, її вологості та засміченості. 

Замовити цей неймовірний агрегат можна в інтернет-магазині "Ніка-Агро". Ми допоможемо вам почати роботу із СОК 25 і налаштуємо його. Гарантію даємо на дванадцять місяців. Доставка у вартість не входить. 

Також запрошуємо вас переглянути інші товари в нашому каталозі. Після випуску СОК 25 ми стали одним із світових лідерів у галузі виробництва високотехнологічного сільськогосподарського устаткування. Тому ви можете нам повністю довіритись. 

Після покупки самохідного очисного комплексу СОК 25 ви будете мати умови для найбільш конкурентної переваги у аграрному господарстві.

Чекаємо замовлень!