Яке основне завдання ландшафтного дизайну?

Ви ніколи не замислювалися, чому з одними людьми вам легко і приємно спілкуватися, а з іншими ви всіляко уникаєте контактів? Так само і сад: при першому погляді вражає нас своєю красою, пишністю, витонченістю після новизни сприйняття він може викликати відчуття пригніченості. А сад повинен викликати тільки позитивні відчуття. Створення гармонії - основне завдання ландшафтного дизайну.

Для тих, хто планує до весни зайнятися благоустроєм та ландшафтним дизайном - саме час починати працювати над проектом. У проектуванні ландшафтного дизайну вам допоможе компанія Біосфера-Л - ми з задоволенням доведемо вам, що ви зможете здійснити найсміливіші ідеї та проекти. Разом ми зробимо вашу ділянку дійсно унікальним витвором мистецтва під назвою Ландшафтний Дизайн.

Отже, найголовнішим завданням в ландшафтному дизайні ми вважаємо створення певної гармонії в поєднанні функціональних і естетичних об'єктів, що створюють єдиний і неповторний образ саме вашої мрії. Що ж вимагається від вас - Замовника, щоб поняття "Озеленення" перетворилося на ємне значення "Ландшафтний дизайн"? Зовсім небагато, ви тільки повинні трохи помріяти і дозволити вашим мріям і найсміливішим ідеям виплеснутися назовні. Переглядаючи яскраві проспекти з ландшафтного дизайну, виникають побоювання неможливості втілення ваших задумів. І тут настає наша черга...

Проектування ландшафтного дизайну

Одразу після визначення суті ваших бажань з озеленення та визначення основної ідеї в ландшафтному дизайні, ми запропонуємо кілька концепцій проектування. Ви будете мати кілька варіантів ландшафтного дизайну, що відрізняються принципово. Після затвердження концепції починається етап проектування. І тут без удаваної скромності можемо заявити: "Ми кращі!", оскільки ми будемо приділяти увагу кожній дрібній деталі стільки сил, скільки знадобиться, для того, щоб ви сказали: "Це найкращий ландшафтний дизайн, про який я коли-небудь мріяв".

Вибір декоративних рослин

«Біосфера-Л» - розсадник декоративних рослин - пропонує широкий асортимент високоякісного посадкового матеріалу: крупномірів в контейнерах і у відкритому грунті, рослин з формованою кроною, витких, злакових, грунтопокривних і багаторічних рослин.

Підготовка території до висадки декоративних рослин

Розсадник декоративних дерев компанія Біосфера-Л пропонує допомогу досвідчених фахівців у підготовці території до висадки декоративних дерев та кущів.
Підготовка складається з наступних підетапів:
1. Розчищення робочої зони.
2. Приведення в порядок насаджень, якщо такі є (вирубка "мертвих" рослин, чищення крони та її відновлення).
3. Створення рельєфу поверхні - вирівнювання або створення насипів. Для цього виду робіт задіюється спеціалізована техніка.
4. Установка дренажної системи.

Догляд за декоративними рослинами

Як кожен живий організм, сад вимагає ретельного догляду, що включає безліч показників. Часто власник саду або парку не має можливості доглядати за своїм садом, і в результаті витвір дизайнерського мистецтва перетворюється в покинутий пустир. Щоб не допустити подібного, наша компанія пропонує своїм клієнтам послуги як з постійної підтримки саду в належному стані, так і з одноразового приведення саду в належний стан.

Наші консультанти допоможуть вам визначити, чи не хворі ваші рослини, допоможуть захистити від шкідників. Компанія "Біосфера-Л" має можливість проводити аналізи грунту з наступними рекомендаціями з підвищення рівня родючості. Наші фахівці проконсультують вас щодо поліпшення структури саду та його експлуатації.