ІСМ - це зернові сепаратори, які є представлені в декількох моделях (ІСМ-5, ІСМ-10, ІСМ-100 і т.д.). Цифра в назві означає кількість тонн, які агрегат здатен переробляти за одну годину при первинному очищенні зерна. В залежності від цієї характеристики визначається місце використання.Сепаратор ІСМ-100-ЦОК

Для прикладу, ІСМ-100 експлуатують на великих зернопереробних заводах, де необхідний високий рівень продуктивності. Одну з найкращих циклонно-осадових камер було розроблено на харківському заводі зерноочисного обладнання. На сьогодні не існує жодного аналога у світі. Вона слугує для управління пилом та легкими домішками, а на агрегатах такої продуктивності це дуже необхідно.

Цей сепаратор працює, розділяючи у потоці повітря сепароване зерно, що подається в приймальний бункер. Завдяки потужному ламінарному потоку, в першу чергу відсіваються тяжкі домішки та каміння, що випадають в першу фракцію. Посівне зерно потрапляє у другий та третій лотки. Товарне зерно - у четвертий та п'ятий. Інші незернові домішки та пошкоджене зерно відносяться потоком повітря у шостий і сьомий лотки. 

Цей агрегат економить до 30 % електроенергії, порівняно із машиною без вбудованого ЦОК. ІСМ - дуже простий в управлінні, екологічний, економний та продуктивний сепаратор. Відрізняється від інших машин наявністю силової установки на основі імпелера. Таким чином, ви зможете звести до мінімуму втрату потужності повітряного потоку, в три-чотири рази зменшити використання електроенергії, розширити функціональність сепаратора, підвищити довговічність двигуна і багато іншого. 

Між лотками у сепараторів цієї серії є спеціальні поворотні шторки, що дозволяє перенаправити потік зерна в інший бік або у потрібний лоток. Якщо частково перекрити лоток, то можна отримати найбільш точний відбір матеріалу. 

Високоякісна циклонно-осадова камера дозволяє очистити циркулююче в сепараторі повітря від домішок та пилу. Також ця установка дійсно унікальна тим, що не витрачає додатково енергію, а ефективно працює разом із сепаратором. Сепаратор ТОР ІСМ-20-ЦОК

Замовити всі моделі ІСМ можна в нашому інтернет-магазині! Перегляньте каталог і оформіть замовлення. В комплекті з ІСМ ви отримаєте з'єднувачі для лотків, обрезинувач, відкидні лотки. Ми пропонуємо вам гарантію на два роки. Умови доставки договірні. Також у вартість входять пусконалагодні роботи та первинний інструктаж з користування. Більше деталей на нашому сайті. 

В асортименті також інші товари, такі як мобільний ЗАВ, сепаратори та циклонні сепаратори. Заходьте в каталог.

Ми чекаємо ваших замовлень!