Підприємство Valsir працює з 1987 року. Спеціалізується компанія на виготовленні передових систем для каналізації та водопостачання. На сьогодні компанія має 3 заводи в Італії та 5 в інших країнах. Valsir – один із лідерів з виробництва передових систем каналізації та водопостачання. Підприємство займається науково-дослідницькими роботами – у них понад 20 патентів на виробництво. Виготовлення та перевірка виробів здійснюється в технічно обладнаних лабораторіях підприємства. Тому каналізаційні системи цієї компанії славляться своєю якістю. Безшумна каналізаційна система - одна з запатентованих систем підприємства, яка здобула популярність в країнах Європи, Америки, Близького Сходу та Японії.

Металопластикові труби та фітинги від італійської компанії Valsir – це надійність та безшумність каналізаційних систем, які підходять для будь-яких будівель. Ця компанія – одна з перших у світі, яка отримала сертифікат UNI EN 9001:2000 Vision від міжнародної організації Det Norske Veritas, а також безліч сертифікатів якості та гігієнічних заключень. Найпопулярнішими серед каналізаційних систем компанії Valsir є комплекси "Pexal", "Silere" та "TRIPLUS".

Ці каналізаційні системи славляться своїм тривалим терміном експлуатації та безшумністю. Гладка внутрішня поверхня труб знижує тертя, тому такі труби не втрачають своїх властивостей до 50 років. Звукопоглинаючий матеріал, з якого виготовляються труби, фітинги та інші аксесуари компанії Valsir, забезпечує максимальну безшумність зливної системи. Такі каналізаційні системи прості в плані монтажу.

Каналізаційні труби та фітинги з металопластику здатні витримувати температури до 90 градусів (при умові короткочасного постачання). Також вони стійкі до кислот і хімічних реагентів. Труби та інші деталі до каналізаційних систем Valsir поєднують в собі переваги металевих та пластикових труб, при цьому негативні сторони цих матеріалів виключаються. Тому такі труби стійкі до корозії, не токсичні та з часом не втрачають своєї продуктивності. Алюмінієвий шар компенсує негативні властивості пластику, такі як здатність пропускати ультрафіолетові промені та кисень, а також низьку витривалість у високих температурах.

Основне призначення каналізаційних систем компанії Valsir:

- внутрішні каналізаційні системи;
- відведення побутових стічних вод;
- відведення ґрунтових та стічних вод.

Ці системи призначені для застосування як у невеличких, так і багатоповерхових будівлях.

Фірма «Allrad» постачає комплектуючі для систем водопостачання та опалення відомих виробників, зокрема, і компанії Valsir. Також у нас Ви можете знайти рушникосушки, вертикальні радіатори, дизайн радіатори, а також котли для опалення. Якість товарів та приємні ціни гарантуємо!