Гума - це матеріал, що утворюється в процесі вулканізації натурального та синтетичного каучука. А саме гума вакуумна являє собою еластичну технологічну пластинку, яка працює в середовищі наднизького тиску, тобто у вакуумі. Вона володіє газонепроникними властивостями. Зазвичай у якісних виробів колір світло-сірий або бежевого відтінку. 

Гума вакуумна застосовується для виготовлення шнурів, пластинок, трубок тощо. А вони, в свою чергу, виготовляються для укріплення нерухомих з'єднань вакуумних агрегатів та систем, що повинні забезпечувати герметичність. Робоча температура таких виробів становить від +8 до +70 градусів Цельсія. Деякі вакуумні пластини можуть витримувати короткочасні екстримальні перепади температури від -30 до +90 градусів Цельсія (це є великим плюсом для транспортування, наприклад). 

В каталозі інтернет-магазину Промімпекс представлений широкий асортимент виробів із вакуумної гуми за приємними цінами. Ця продукція виробляється на Уральському заводі гумотехнічних виробів. Наші вакуумні пластини - це матеріал, що є дійсно стійким до зовнішніх механічних впливів, погодних умов та, звичайно, до високого тиску. 

Найчастіше таку гуму використовують у вакуумних системах для виготовлення прокладок необхідної форми та укріплювачів. Ця категорія технічної продукції володіє незвичайними характеристиками, що роблять її незамінною в багатьох галузях промисловості та інших сферах. А саме: 1) низький рівень виділення газів під час використання; 2) здатність зберігати початковий об'єм навіть при значних навантаженнях; 3) еластичність виробу, завдяки чому після деформації гума відновлюється. 

До того ж наша гума відповідає всім стандартам ТУ та є повністю сертифікованою. Пропонована українським промисловим підприємством вакуумна гума має робочі температури від - 20 градусів Цельсія до +70 градусів Цельсія. Вона має світлий колір, що є показником якості. 

Також на наших складах постійно в наявності вакуумні шнури, що виготовлені за ТУ 38-105108-76; вакуумні трубки, які призначені для укріплення або з'єднання окремих вузлів, вентелів, насосів тощо. Придбати можна навіть дефіцитний товар. 

Вся продукція компанії Промімпекс, що представлена в каталозі, має достатній гарантійний термін, згідно з чинними стандартами ТУ і ДСТУ. З усіма питаннями та пропозиціями ви можете звернутися до наших спеціалістів у відділ продажу. Контактна інформація є на сайті. Оплата та доставка за домовленістю. 

Запрошуємо до співпраці всіх зацікавлених! Чекаємо дзвінків прямо зараз!