Зараз майже в кожному сільськогосподарському підприємстві або будівельній організації є техніка, що не може обійтися без гідравлічної системи. Для нормальної роботи її потрібно час від часу оновлювати, ретельно стежити за рукавами високого тиску та своєчасно виявляти проблеми. Досить часто рукави або інші частини конструкції розриваються, причиною цього стає багато чинників. Оператор може недбало відноситися до техніки, не відбувається регулярне очищення (прибирання), тому сторонні предмети заважають роботі тощо. Але основною причиною є недотримання регламенту технічного обслуговування. Рукави, якими б довговічними вони не були, все одно зношуються. Навіть якщо ви не використовували техніку, раз на два роки потрібно змінювати рукави. 

З пошуком виробника проблем не буде. Більшість із них виготовляють рвт для сільськогосподарської, комунальної, дорожньої чи іншої техніки досить швидко. Головне - знайти надійного партнера. Наприклад, компанія Промімпекс. Ми пропонуємо професійне та оперативне виготовлення шлангів високого тиску за низькими цінами. 

Ми отримуємо замовлення, де вказано діаметр шланга, його довжина, ширина, робочий тиск і додавання фітингів. На складі рукава зберігаються мотками по 20, 30, 50 і більше метрів. Фахівець шукає на складі потрібний рукав і відрізає задану довжину на спеціальному верстаті. Потім ми відбираємо необхідні фітинги, на кінець обрізаного рукава встановлюємо муфти. Після цього переходимо до фінального етапу - штуцерування рукавів. Цей процес відбувається на спеціальному обтискному обладнанні. Муфта обтискається по колу, щоб надійно зафіксувати фітинг в рукаві. Спеціалісти розуміють, що на цьому етапі варто чітко дотримуватися потрібного діаметру, до якого підганяють муфту. Ми регулюємо його вручну, адже маємо таблиці, що допомагають орієнтуватись в показниках (їх надсилає виробник комплектуючих до рвт). Одразу після процесу обтиснення рукав високого тиску готовий до звичайної експлуатації. 

При необхідності можемо встановити на рукав пластиковий захист від механічного пошкодження. Це ідеальний спосіб продовжити термін використання рвт, що знаходяться в місцях постійного тертя. А для рукавів, що використовуються в умовах перепадів різних температур, пропонуємо термозахист. 

Ми успішно реалізуємо тефлонові рукави,  хімічно стійкі шланги, маслобензиностійкі та з будь-яким захистом. Покриття залежить від середовища використання, тому перед замовленням обов'язково уточніть. 

Оплата та доставка за домовленістю. 

Телефонуйте нам прямо зараз!