Фінські дерев’яні будинки, або, як їх ще називають, фахверк, дуже популярні в Центральній Європі. Каркасні будинки такого типу є близькими родичами російського зрубу. При виробництві такого будинку основою є каркас з клеєного бруса, який потім утеплюється з внутрішнього та зовнішнього боку. Такі будівлі мають гарний вигляд та прості в обслуговуванні.

Фінські каркасні будиночки стали популярними й в Україні. Їхня вартість значно нижча, ніж ціна звичайного будинка. Такі будинки можуть слугувати до 80 років. Каркасні будинки, хоч і мають невелику товщину стін, є досить теплими.

Переваги технології фінських каркасних будинків.

1. Тепло та енергозбереження. При мінімальній товщині стін комфортне середовище всередині будинку забезпечується за рахунок "сендвіча", який утворюється внаслідок обшивки стін з обох сторін. Дерев’яні стінові панелі обшиваються утеплювачем та пароізолятором - це і забезпечує затишну та теплу атмосферу всередині будиночка.

2. Каркасні будинки дуже зручно оздоблювати. Плита, яка виготовляється в заводських умовах, має ідеальну поверхню, тому її не треба вирівнювати. Завдяки цьому обробка приміщень стає дешевшою та значно простішою.

3. Складні конструкції виконуються з мінімальними витратами. Такі будинки вистоять при сезонних змінах ґрунту або при землетрусах невеликої потужності.

4. Каркасні будинки можна будувати в будь-яку пору року, оскільки будівництво такого будинку не займає багато часу та не потребує великих затрат. Також каркасне будівництво вирізняється своєю мобільністю. Тобто в разі зміни задуму кінцевого результату готового будинку в ході його зведення можна вносити певні корективи без складних силових та грошових затрат.

Однак каркасне будівництво має ряд нюансів, які необхідно враховувати для побудови справді якісного житла.

1. На жаль, справжніх фахівців у цій галузі не так багато, тому дуже часто такі будинки виходять неякісними та порівняно швидко псуються.

2. Якщо розібратися, то технологія побудови фінських каркасних будиночків є досить складною, а її порушення призводить до того, що будинки не є теплими або недостатньо виконують свої функції. Така проблема досить поширена в Україні, і саме через це українці не довіряють каркасним будинкам.

Для якісного результату треба довіритися професіоналам. Надійним партнером у побудові будинку мрії є компанія "Хата-Зруб". Підприємство займається проектуванням та будівництвом надійних дерев’яних будинків з клеєного бруса, з оциліндрованої колоди, зі зрубу, а також пропонуємо будівництво лазні під ключ. Також у нас Ви можете замовити дерев’яні будинки за власними побажаннями. Ми знаємо усі тонкощі своєї справи і відносимося до неї відповідально.

За детальною інформацією звертайтесь за контактним номером, вказаним на сайті.