На сьогодні звичний нам гумовий шланг знайшов широке застосування у багатьох галузях промисловості та сільського господарства. Щороку звичайний армований шланг вдосконалюється, набуває нових властивостей. Зазвичай виробники пропонують його з гладкою або армованою поверхнею. Це зумовлено сферою використання. Наприклад, якщо він має гладку поверхню, то призначений для зниження опору при транспортуванні матеріалів.

Активно використовують цей вид і для води. Армовані та металізовані шланги найбільш довговічні і їх радить більшість сантехніків. У чому різниця між звичайним та армованим? 

До армованих відносяться шланги, виготовлені з гуми, всередину якої вбудоване спеціальне капронове волокно. Що стосується металізованого, то це той же армований шланг для води, тільки покритий зверху металевою опліткою. Такі шланги витримують дуже високий тиск саме завдяки якісній гумі (але якщо вони встановлені без перегинання). Єдиним слабким місцем є кінці, якщо необережно з ними поводитись. Загалом ці шланги поділяються на такі, що підходять лише для гарячої води або лише для холодної. Хто б міг подумати? Існує навіть спеціальне маркування: синя та червона пунктирна лінія (холодний та гарячий). 

Дуже часто люди скаржаться на розрив шланга, але найчастіше причиною стає некомпетентна установка або неправильна експлуатація. Запам'ятайте декілька простих правил, і ваш шланг прослужить довше.

Не допускайте перегинів чи зламів: всередині армованих шлангів є гумова трубка, яку дуже легко пошкодити. Не натягуйте дуже шланг, адже ви створюєте справжню бомбу уповільненої дії. Також підберіть правильний розмір - це найкращий спосіб убезпечитись від натягування. В жодному разі не затискайте сильно гайки та голки, бо міцності ви цим не додасте. Такий підхід закінчиться аварією - гайка злетить, а система пошкодиться. А ще гірший варіант - на гайці може утворитися непомітна мікротріщина і, поки вас не буде, рукав просто "вибухне". Тиск у водопроводі збільшиться, гайка лусне і ви затопите сусідів.

А тепер, коли вам відомо про всі тонкощі армованих шлангів для води, можете сміливо їх замовляти в нашому інтернет-магазині. Підприємство "Промгідросила" пропонує широкий асортимент різноманітних рукавів високого тиску за доступними цінами. В каталозі представлений максимальний асортимент продукції. Заходьте та вибирайте. Товар постійно оновлюється. Оплата за домовленістю. Доставка в будь-який куточок України вчасно!

Щоб купити, просто додайте товар в корзину або зателефонуйте нам!