РВТ (рукави високого тиску) створені спеціально для того, щоб поглинати чи створювати робочу силу, яка під дією високого тиску передається через закачані в них рідини чи гази. 

Іноді вони виходять із ладу, і люди звинувачують в цьому виробника або постачальника неякісної продукції. Найчастіше це не так. Ось декілька основних причин поломки:

1. Неякісний обжим. Тут дійсно є вина виробника.
 2. Під час використання виріб пошкодився. Можуть бути незначні порізи чи розриви на рвт, вони з кожним днем збільшуються. При неправильному виборі довжини шланги можуть провисати і псуватися.
3. Невідповідність середовища використання технічним можливостям матеріалу. Може розірватися фітинг або сам рукав. 
4. Пошкодження зовнішнього шару, що спричинене неправильним підбором температурного режиму, допустимого для конкретного рукава високого тиску. 

Для того, щоб максимально убезпечитись від розриву рукава, необхідно детально дослідити характеристики рвт та можливі параметри. Найголовніше - розрахунок максимального тиску, температури та мінімального згину. 

Ремонт шланга високого тиску відбувається в декілька етапів. Спочатку замінюють фітинг чи будь-які інші пошкоджені ділянки рукава. З'єднувальну муфту обжимають. Шланг потрібно від'єднати від основного механізму. На спеціальному обладнанні відрізається новий рукав такого ж розміру. Якщо ви бажаєте поремонтувати важкий рукав, то його необхідно зачистити на кінцях до металічної частини. Наступним етапом буде підбір фітингів. На обжимному станку фітинги пресують. На кожен діаметр індивідуально підбираються знімні кулачки. Контрольний щуп допоможе перевірити якість виконаної роботи. 

Високоякісний ремонт рукавів високого тиску пропонує компанія "Промгідросила". Ми також можемо виготовити на замовлення будь-яку деталь.

Найчастіше до нас звертаються із такими скаргами:

1. Фітінги з корозією.
2. Вилам рвт.
3. Верхній шар рукава зносився або стерся.
4. Рукав закупорився.
5. З'єднання фітингів розгерметизувалися.
6. Фітинг зірвався з рукава.
7. З'єднувальний фітинг протікає.
8. Внутрішній резиновий шар пошкоджений внаслідок впливу високих температур. 

Якщо хоча б щось із цього списку вам знайоме, то звертайтесь до нас за допомогою. Ми проконсультуємо, проведемо професійну діагностику та ремонт і дамо поради щодо експлуатації. 

Можливий такий варіант, коли виріб взагалі не підлягає ремонту. У такому випадку ви можете замовити новий рукав високого тиску в каталозі нашого інтернет-магазину. Всі параметри вказані в описі товару. Ціни лояльні.

Звертайтесь прямо зараз!