1. Що таке «UB. Прямі Поставки»?

«UB. Прямі Поставки» - проект, учасники якого можуть за короткий термін суттєво збільшити дохід свого бізнесу шляхом Прямих Поставок. Суть проекту полягає в тому, що рекламою, розкручуванням і продажем товару займаються співробітники порталу. Клієнт, в свою чергу, отримує тільки готові кінцеві замовлення, за які покупець готовий заплатити. За передані замовлення учасник проекту платить відсоток від результату замовленнь.

2. Хто може бути учасником «UB. Прямі Поставки»?

Учасником проекту «UB. Прямі Поставки» може стати компанія чи підприємець, які сплатили вступний внесок, придбавши стартовий пакет, а також мають підписаний договір на підключення до системи та договір комісії.
Крім того, кожен учасник проекту повинен володіти хорошим асортиментом якісних товарів та має гарантувати конкурентні ціни.

3. Як розпочати співпрацю?

Щоб розпочати співпрацю по проекту «UB. Прямі Поставки», потрібно надати повну інформацію про товари / послуги та гарантувати конкурентні ціни.

Крім того, потрібно протестувати процес отримання замовлень: перевірити достовірність наданої e-mail та телефонів. Мається на увазі отримання відправлених листів, sms-повідомлень та дзвінків.

Також потрібно заповнити заявку на участь або ж придбати один із стартових пакетів. Після розгляду вашої заявки керівництвом компанії, Вам будуть надані необхідні договори.

4. Що входить в стартовий пакет?

Для співпраці за проектом «UB. Прямі Поставки» Портал Укрбізнес пропонує стартові пакети підключення. Вони включають у себе функціонал (програмне забезпечення, яке генерує замовлення) та сервісні роботи спеціалістів порталу.

Такі сервісні роботи включають в себе:

- внесення товарів / послуг;
- підбір ключових слів для пошукової оптимізації;
- технічне налаштування та налаштування дизайну;
- написання матеріалу про компанію та види діяльності;
- написання УТП (унікальної торгової пропозиції);
- написання унікальних матеріалів, які включають в себе оголошення, статті, новини, запитання;
- внесення фотографій у фотогалерею сайту;
- заповнення seo-модулів;
- налаштування контекстної реклами;
- seo-опис рубрик товарів або послуг;
- розміщення новини про компанію в групі ub.ua на Facebook.com.

Кожен пакет відрізняється від наступного кількістю передбачених робіт. Чим вища оплата за пакет, тим більше написання та розміщення інформації він передбачає.

5. Які переваги для учасників «UB. Прямі Поставки»?

Кожен підприємець або компанія, які співпрацюють з Порталом Укрбізнес за проектом «UB. Прямі Поставки», мають низку переваг:

- всі замовлення передаються у зручній формі;
- ніяких прихованих платежів, оплата за підключення одноразова;
- фіксована оплата за клієнта;
- спеціальні умови на розміщення на ресурсі Tius.pl;
- можливість самостійного редагування інформації, доступ до адмінпанелі;
- наявність постійної бази покупців;
- заощадження бюджету та високий результат.

6. Як оновити інформацію?

Для того, щоб оновити інформацію на сайті, учаснику надаються логін і пароль доступу до власного електронного кабінету. Таким чином, кожен учасник має можливість вносити зміни в асортимент, ціни на товари та послуги, а також інші матеріали.

7. Як передаються замовлення?

Усі замовлення, які були здійснені, підлягають обробці операторами порталу. Ті, у свою чергу, передають Вам замовлення (телефонні, запити цін, текстові повідомлення, замовлення через корзину). При цьому Ви не отримуєте замовлень, які не підтверджені покупцем або «пусті» звернення.

Усі замовлення, разом із коментарями, надаються в електронному кабінеті для прийняття постачальником з повідомленням по телефону, на e-mail, SMS або в мобільному додатку.

8. Які комісійні виплачуються при «UB. Прямі Поставки»?

За кожне передане замовлення ви сплачуєте встановлений договором відсоток або фіксовану плату. Умовою нарахування відсотка є остаточна ціна продажу, яка погоджена з вами як продавцем та переданим вам покупцем.

Відсотки встановлюються шляхом переговорів та фіксуються в договорі. Ставка відсотка може відрізнятися для компаній та напряму і залежить від специфіки бізнесу. Вона може коливатись від 5 % до 30 % від вартості замовлення.

9. Що робити, якщо клієнта прийняли, а він відмовляється оплачувати замовлення?

У разі, коли Вам оператором порталу був переданий клієнт, але він відмовляється оплачувати замовлення, Вам потрібно повідомити про відмову від замовлення. Усі відмови перевіряються менеджерами з контролю якості в обумовлений термін.

Також перед прийняттям замовлення клієнт має можливість редагувати замовлення. Клієнт має право в термін 5 днів відмовитись від виконання замовлення і при цьому не сплачувати ніяких комісій. Якщо клієнт відмовився від замовлення в термін, що перевищує 5 днів, то сплачує комісію відповідно до договору.

10. Як розвивати співпрацю з порталом?

Для того, аби розвивати успішну співпрацю з Порталом Укрбізнес, Вам потрібно встановлювати конкурентні ціни, стежити за актуальністю пропозиції та оновлювати інформацію.

Розміщувати на сайті якісну і дійсну інформацію про:
- акції;
- новини, промоції;
- знижки;
- відгуки задоволених покупців.

Замовляти проведення контекстної реклами (для учасників «UB. Прямі Поставки» відсутня комісія та оплата за налаштування).