Автоклав - це герметичний прилад, призначений для термічної обробки домашніх консервацій. Автоклави бувають не лише харчовими - їх доцільно використовувати для стерилізації медичних, стоматологічних та косметологічних інструментів. Термічна обробка відбувається при температурі понад 100 градусів і тиску, що вищий за атмосферний.

Побутові автоклави дуже практичні та зручні у використанні. Їхня ціна виправдовується надзвичайним смаком продукції, а також тривалішим терміном зберігання. Висока температурна обробка дозволяє знищити усі шкідливі бактерії, які містяться в продуктах. Отже, автоклав - це надійний помічник для домогосподарок та дачників, а також для усіх, хто любить смачну та здорову їжу.

Конструкція автоклава.

Кожен елемент автоклава (на зображенні - автоклав електричний побутовий) має свій номер. Опис відповідає номеру елемента конструкції.

1. Еліптичне днище. Вони виготовляються з листового матеріалу. Такий матеріал обробляється ротаційною витяжкою і використовується як нижня та верхня частина автоклаву. Важливим елементом автоклаву є дотримання циліндричної форми без прямих кутів. Завдяки такій формі утримується тиск, при цьому уникаючи деформацій.

2. Корпус автоклава - це основа бака циліндричної форми. Листовий матеріал для корпусу виготовляється методом вальцювання. Товщина металу - 1,5 мм.

3. Ручки виготовлені з нержавіючого круга.

4. Еліптичне днище слугує верхом автоклава. Містить отвори під фланець та кришку.

5. Фланець відповідає за герметичність апарату. Він приварюється до верхнього днища. Містить кайму (паз) для притискання ущільнювальної гуми.

6. Ущільнювальна термостійка гума товщиною 6 мм розміщена між кришкою та фланцем. Під час закриття кришки автоклава до фланця, гума заповнює місце у верхніх та нижніх пазах, створюючи повну герметичність.

7. Враховуючи міри безпеки, на автоклаві присутній аварійний клапан. Клапан не регульований - 6 аТм. Коли тиск в автоклаві піднімається вище за допустиму норму, клапан спрацьовує та збавляє надлишок.

8. На автоклавах, які ставляться на відкритий вогонь, присутній спиртовий термометр - він відображає температуру під час використання. Електричні автоклави оснащені спеціальним блоком управління для зручності.

9. Кран та ніпель. Їх призначення - створення початкового тиску в автоклаві (в 1 аТм). Потім кран перекривається, беручи на себе все навантаження.

10. Манометр показує поточний тиск баку (до 6 аТм).

11. Шпильки та гайки. Для того, щоб користувач автоклаву при неправильному закручуванні гайки не зірвав різьбу, гайка та шпилька виготовляються з різних матеріалів. Шпилька виготовлена з харчової нержавійки, гайка - з простого металу. При цьому може постраждати гайка, але її легко замінити на іншу.

12. На кришці автоклава є отвори для шпильок та комплектуючих. Для герметизації автоклава на тильній стороні кришки присутні три доріжки. Матеріал, з якого виготовляється кришка - нержавіючий лист, товщина якого 6-8 мм.

13. Вилка під розетку.

14. Автоматична підтримка температури та засікання часу можливі через блок керування. Наш терморегулятор розроблений для того, щоб процес консервації не забирав у Вас багато часу. Ви можете задати необхідні параметри та займатися своїми справами - усе автоматизовано.

15. Електричний провід з заземленням.

16. Захисний кожух (нержавіючий) призначений для захисту від прямого доступу до електричної частини автоклава.

17. Для визначення температури, яка утворилася всередині бака, існує датчик температур.

Отже, електричний автоклав для консервування - це відмінний помічник для господинь. Автоклави зручні у використанні, практичні та дозволяють не лише зробити великий запас консервації на зиму, але й вбивають усі шкідливі мікроби, які містяться в продуктах.

Замовити побутовий або промисловий автоклав Ви можете на сайті компанії "УКРПРОМТЕХ - спецсталь". Ми гарантуємо якісну продукцію та надаємо гарантію терміном в 2 роки. З нами робити запаси на зиму легко, швидко та корисно!