Гелеві акумулятори відносно недавно з'явилися на нашому ринку. Тому і не дивно, що про них мало що відомо. Спробуємо розібратися, що таке гелевий акумулятор та які він має переваги.

На сьогоднішній день найбільшого поширення набули герметичні свинцево-кислотні акумулятори, які виготовляються за двома технологіями:

- Absorptive Glass Mat (AGM), яка базується на використанні пористого скловолокного заповнювача-сепаратора, що просочений електролітом та дає змогу утримувати його в «безрідинному стані»;

- Gelled Electrolite (GEL), коли електроліт в акумуляторі має гелеподібний стан за рахунок вмісту в ньому сполук кремнію. Гелевий електроліт дозволяє домогтися повної герметичності батареї, так як все газовиділення відбувається в масі гелю.

Основними перевагами гелевого акумулятора від простого АКБ є те, що:

- гелевий акумулятор має щільну герметичність, гарантує відсутність витікання та його можна встановлювати навіть «догори дригом»;
- може працювати при дуже жарких погодних умовах (до +50 ° C) та при низьких температурах до -35 ° C та нижче, коли простий АКБ працює лише до -30 ° C;
- гелевим акумуляторам немає рівних в стійкості до глибоких розрядів, в цьому плані вони більш довговічні, ніж традиційні батареї;
- у гелевому акумуляторі використовується активний матеріал, який збільшує його ємність, в той час коли потенціал простих батарей з часом знижується, а ємність гелевого акумулятора зберігається на стабільному рівні, забезпечуючи більш тривалий термін служби - як мінімум у два рази на відміну від простих батарей;
- стабільно працює у вологому середовищі;
- відсутнє газовиділення.
- гелевий акумулятор має вражаюче низький опір (приблизно 3-4 мОм).

Гелеві акумуляторні батареї мають практично стовідсоткову рекомбінацію газів. У такому приладі продукти хімічних реакцій між електродами і електролітами не викидаються у зовнішнє середовище, а знову стають частиною електроліту, таким чином підвищуючи енергомісткість батареї.

Втім, свої переваги мають і звичні нам акумуляторні батареї. Це, зокрема, менша чутливість до коротких замикань і здатність давати більші токові величини. Також такі акумулятори краще переносять перевищення напруги заряду.

Якщо дивитися у загальному, то можна сказати, що, придбавши гелевий акумулятор, вийде «одним махом убити кількох зайців». Хоча обирайте за своїми потребами.

У в нашому інтернет-магазині великий вибір як гелевих, так і інших видів акумуляторних батарей за дуже привабливою ціною.

Ми здійснюємо доставку по Україні без передоплати різними транспортними кампаніями. Також можлива доставка в інші країни.

Деталі дізнавайтеся у консультанта за номером телефону, вказаним на сайті.