Завдяки сучасним технологіям та прогресу, модернізації піддається будь-яке обладнання, незалежно від його призначення. З плином часу та зростанням людських потреб постає питання вдосконалення багатьох систем, які людина використовує. Системи опалення не стали винятком.

Сучасні водогрійні котли - це пристрої, які мають топку. Вона обігрівається продуктами згоряння. Так відбувається утворення гарячої води, використання якої можливе і поза межами котельної системи.

Класифікація водогрійних котлів, як і будь-яких інших, проводиться за такими показниками, як потужність, тип циркуляції, тяга всередині, розташування гріючого та того, що нагрівається, середовищ, вид палива.

За критерієм потужності визначають котли малої потужності, середньопотужні та великої потужності.

Малопотужні котли призначені для забезпечення індивідуального опалення і розраховані на невеличкі житлові приміщення. Агрегати з середньою потужністю зазвичай використовуються для опалення комунальних господарств. Котли великої потужності застосовують для централізованого теплопостачання селищ, міст та навіть мегаполісів.

Класифікація за місцем розташування гріючого середовища та того, що нагрівається.

Газотрубні котли. В таких агрегатах місце продуктів згоряння палива знаходиться всередині труб, а вода назовні. У свою чергу, газотрубні котли поділяються на жаротрубні, димогарні та комбіновані (контактні).

За типом циркуляції.

Циркуляція водогрійних котлів може бути природною, примусовою та комбінованою. Природна циркуляція в котлах відбувається за рахунок різниці щільності рідини. Примусова циркуляція здобувається шляхом встановлення спеціального обладнання - циркуляційних насосів. Комбінована циркуляція здійснюється методом комбінування контурів з природним та примусовим рухом рідин.

За типом тяги.

Природна тяга долається за рахунок різниці щільності атмосферного повітря і газів у димовій трубі. Урівноважена тяга утворюється за допомогою димососа та вентилятора.

Класифікація за видом палива.

У водогрійних котлах може використовуватися тверде, рідке та газоподібне паливо, а також побутові відходи, деревина чи біомаса різного типу.

МПВФ "ЕНЕРГЕТИК" пропонує Вам широкий вибір котлів різного типу. Ми реалізуємо товари по всій Україні. Гарантія на весь асортимент - 24 місяці. Ми гарантуємо надійність, якість, економічність, безпеку та зручність в експлуатації усіх установок та агрегатів, які пропонуємо. Наші кваліфіковані інженери та передові технології дозволяють реалізовувати продукцію сучасного типу.