Квашені огірочки, шашлик або шматок українського сала та справжній самогон - звучить дуже гарно й апетитно. Хоч сьогодні у магазинах та супермаркетах для споживачів представлений надзвичайно широкий вибір алкоголю, однак чи є він справді якісним та без добавок - невідомо. Аби вберегти себе від неякісного алкоголю та заощадити кошти, можна придбати самогонний апарат для домашнього використання. Так Ви матимете можливість контролювати процес виготовлення алкогольного напою та вберегти себе від підробок. Крім того, компанія "SPIRTKOLONNA" пропонує Вам вигідні пропозиції та приємні ціни.

 Розберімося в конструкції самогонного апарату та ознайомимося з кожною деталлю та її функціями, аби зрозуміти, як цей пристрій працює. Отже, основними елементами конструкції є:
- перегінний куб;
- з’єднувальні елементи;
- термометр;
- сухопарник;
- холодильник.

Нагрівання браги відбувається у перегінному кубі. Цей елемент найбільше піддається руйнуванню, тому важливим є матеріал, з якого куб виготовлений. Алюміній та оцинковані метали - погані варіанти, оскільки вони найбільше вступають в хімічні реакції. Хорошими варіантами є куби з міді та нержавійки.

Варто подбати і про розмір кубу. Розмір місткості треба підбирати відповідно до того, скільки продукту Ви хочете отримувати. Для прикладу, ємність місткістю 30 літрів дозволяє отримати приблизно 2,5 літри чистого спирту.

З’єднувальні елементи самогонного апарату - це трубки, по яких йтиме газ та рідина. Тут також важливим є матеріал трубок, який забезпечить безпечність готового продукту в кінцевому результаті. Для цього найкраще підходять трубки з нержавіючої сталі. Цей матеріал забезпечує не лише відсутність шкідливих домішок, але й довговічність.

З урахуванням мір безпеки, варто зауважити, що негерметичність з’єднань апарату може призвести до пожежі та значно знизити ККД апарату.

Термометр. Його призначення просте - визначати температурний режим всередині агрегата. Контроль за режимом дозволяє отримати в кінцевому результаті ідеальний напій.

Сухопарник забезпечує високу якість самогону. Цей елемент відповідає за утримання сивушних елементів. Його використання не є обов’язковим, але бажаним.

Холодильник або, як його називають, "змійовик". В цьому елементі відбувається конденсація парів та охолодження самогону. Це відбувається за рахунок відведення тепла через стінки змійовика. Самогонні пари, що потрапили до холодильника, конденсуючись, стікають у вигляді самогону в спеціально відведену ємність.

Компанія "SPIRTKOLONNA" пропонує надійне та безпечне обладнання для виготовлення справді якісного та смачного самогону. Самогон, виготовлений власноруч в домашніх умовах - це не лише вигідно та якісно, але й вбереже Вас від отруєнь неякісним магазинним спиртним. Ознайомитися з широким асортиментом самогонних апаратів та деталей до них Ви можете на нашому сайті.