Сьогодні часто можна почути про такий інноваційний метод корекції фігури, як міостимуляція. Його пропонують в дорогих салонах, медичних установах тощо. Багато людей мріють спробувати це на собі, але вони недостатньо обізнані і губляться серед десятків тисяч відгуків у інтернеті. Зараз ви детальніше дізнаєтесь про цю процедуру і остаточно вирішите, чи варта вона уваги.

Міостимуляція підійде для дуже зайнятих або просто лінивих людей. Це чудовий метод усунення целюліту, зайвої ваги чи навіть надмірної худорлявості й нарощення мускулатури без фізичних навантажень. 

90 % людей бажають змінити свою фігуру. Але часу та й натхнення для занять спортом зазвичай не вистачає. Стреси, неправильне харчування, сидячий спосіб життя, напружений графік роботи - це основні причини надмірної повноти, худорлявості, сутулості, атрофації м'язів. Вихід - купити електроміостимулятор. 

Під час міостимуляції на м'язи вашого тіла впливає імпульсний струм. До м'язів, які потребують стимуляції, направляють електроди, завдяки яким м'язи скорочуються, що сприяє регенерації тканин, зміцненню і відновленню м'язових волокон, покращенню циркуляції крові. Відповідно, хімічні елементи більше задіяні у обмінні процеси і зменшується обсяг жиру. Електроди здатні впливати на важкодоступні м'язи внутрішньої частини стегна, спини, до яких практично неможливо дістатися навіть при активному спортивному тренуванні. 

Це корисно навіть для оздоровлення, зміцнення всіх груп м'язів тіла. А при правильних фізичних навантаженнях, правильному харчуванні та хорошому сні можна отримати максимальний ефект від міостимуляції. 

Загальні показання до проведення процедури:

1) зайва вага;

2) в'ялість шкіри;

3) целюліт;

4) зморшки;

5) травми;

6) атрофування м'язів;

7) для профілактики та зміцнення організму.

Є лише деякі протипоказання: вагітність, серцево-судинні захворювання, загострення хронічних захворювань, вірусні інфекції, туберкульоз та непереносимість електричного струму.

Для отримання бажаного ефекту треба провести мінімум двадцять процедур. Процедура абсолютно безболісна і не повинна викликати ніяких неприємних відчуттів й дискомфорту. Не потрібно бігти в дорогі салони і переплачувати, адже можна проводити міостимуляцію і вдома.

Рекомендуємо зайти в наш інтернет-магазин та замовити масажер, гель чи будь-який інший вид стимулятора, наприклад - метелик. Також пропонуємо широкий асортимент інших товарів: лампи денного світла, моноподи, вироби з турмаліном, все для дому й багато іншого. Дивіться каталог і вибирайте. 

Ми чекаємо ваших замовлень прямо зараз, дорогі клієнти!