Будь-яка дівчина бажає виглядати стильно. І неабияку роль у зовнішньому вигляді відіграє зачіска. Надавати волоссю гарного вигляду і бажаної форми допомагає фен. Цим приладом користуються практично всі, проте не всі знають, як правильно підібрати фен, який буде функціональним і при цьому не травмуватиме волосся. 

Багато людей при виборі фена купують перший, який сподобався. Проте все не так просто. Уважно вивчіть характеристики та можливості вибраної моделі.

Перш за все, визначіться, де ви будете використовувати фен. Якщо купуєте його для дому, можна брати фен звичайних розмірів, для подорожей краще обрати маленьку модель зі складною ручкою.

Головний критерій оцінювання фена - це його потужність. Тут важлива золота середина. Адже фен із занадто великою потужністю буде пересушувати волосся та шкіру голови, а прилад із недостатньою потужністю сушитиме довго і нудно. Ідеальна потужність фена для комфортного користування і здоров'я волосся - від 1600 до 1800 ват. Також звертайте увагу на якість звуку при роботі: якщо він занадто голосний чи «хриплий», це означає, що у фені неякісний двигун.

Чим більше насадок має обраний фен - тим зручніше вам буде зробити красиву укладку. Адже кожна насадка виконує певну функцію.

Насадка-дифузор - потрібна для більш м'якої подачі повітря.

Активний дифузор - призначений для масування шкіри та створення об'єму волосся від коренів.

Насадка-концентратор - насадка, яка найчастіше зустрічається у комплектації фена. Завдяки їй потік повітря має чіткий напрямок - це зменшує час сушіння та допомає при укладанні волосся.

Також при виборі фена важливо звернути увагу на можливість очищення фільтра. Він зазвичай знаходиться у задній частині фена та захищає від потрапляння пилу в нього. Якщо фільтр змінний, то його можна періодично очищати, тим самим поліпшуючи роботу фена.

Надійність фена залежить від товщини металевої обмотки двигуна, тому хороший фен завжди важчий за менш професійного побратима. Корпус якісного фена має бути виготовлений із жаростійкого та ударостійкого пластику. 

Також потрібно звернути увагу на функцію подачі холодного повітря, адже це допоможе вам закріпити укладку після сушіння гарячим потоком.

Фен недорого можна придбати в онлайн-супермаркеті "Dомашній магазин". В асортименті широкий вибір якісних фенів і при тому - за дуже хорошими цінами.

Ми здійснюємо доставку по Україні без передоплати різними транспортними компаніями. Також можлива доставка в інші країни.

Детальнішу інформацію дивіться в каталозі або дізнавайтеся за номером телефона, який вказано на сайті.