Люверс - це металічний циліндр, що застосовується для окантування отвору металом. Він виготовляється із листкового металу штамповкою. Зазвичай виробники пропонують його з шайбою (кільцем). Люверси без шайби називають блочками. 

Для установки такої швейної фурнітури перш за все потрібно вибрати місце на конкретному матеріалі чи виробі. Найкраще загнути краї виробу через подвійний шар матеріалу, щоб не сіклися краї. Далі пробійником (або діркоколом, або просічкою) робиться отвір. Але не поспішайте. Розмір отвору залежить від матеріалу. Для еластичного матеріалу (трикотаж чи будь-який, що тягнеться) потрібно робити отвір на два-три сантиметри менший, ніж діаметр люверса. А для жорстких, щільних матеріалів - точно такого розміру, як діаметр люверса.

Існують такі люверси і преси, що самі проколюють отвір кромкою ніжки і одразу вставляються у нього. Хоч так можна значно прискорити процес, але обладнання буде коштувати набагато дорожче. 

Після цього люверс вставляється у отвір, на ніжку надягається шайба. Це робиться для того, щоб матеріал закріпився між шляпкою блочок і шайбою. А далі за допомогою інструменту (щипці або прес) спеціальною насадкою (матриця, пуансон) розвальцьовують (розплющують) ніжку люверса. 

Якщо бажаєте цим займатись, то обов'язково потрібно придбати спеціальний прес, наприклад, універсальний. Його пропонує наш магазин швейної фурнітури за доступною ціною. Верстати такого типу застосовуються у взуттєвій, швейній та меблевій промисловості. Підійде для установки не лише люверсів, але й іншої швейної фурнітури, ремонту одягу та взуття. Він допоможе якісно обтягнути меблеві, шапкові та одежні заготовки для гудзиків. Дозволить легко встановлювати кнопки, заклепки, холнітени тощо. 

Цей верстат буде завжди у пригоді, адже люверси використовують у багатьох цілях. Не лише у легкій промисловості, але й для виготовлення натяжних тентів та рекламних банерів, туристичного спорядження (палатки, чохли, рюкзаки). Звичайно, ширше використання люверси знайшли у швейній промисловості, для установки у взутті, для виготовлення паперових пакетів, вшивання у штори тощо.

Також в нашому інтернет-магазині ви можете знайти нитки для оверлока, армовані та термостійкі нитки, голки, застібки, блискавки, стрічки, мереживо та все необхідне. Працюємо лише з оптовиками. Для постійних клієнтів діє гнучка система знижок. Відправляємо товар п'ять днів на тиждень. Працюємо по всій території України. Більше інформації на нашому сайті. 

Щоб купити, просто додайте товар в корзину або зателефонуйте нам!