На сучасному ринку представлений широкий асортимент ниток та швейного обладнання. Ми допоможемо вам не розгубитися у різноманітті і підкажемо, як вибрати нитки для швейної машинки. 

Бавовняні нитки використовуються для різних х/б тканин або трикотажу, вони складаються зі 100 % бавовни. Із найтовстіших можна плести мереживо або робити вишивку. Армована нитка складається із лавсанового стержня та спеціального оплетення. Характеризується стійкістю до механічних пошкоджень, перепадів температур, впливу кислот та відбілювачів. Капронові нитки бувають двох типів: кручені та мононитки. Перші використовуються для шкіри або пошиття взуття. Мононитка зручна для таємних швів або підшиву низу одягу. Поліефірні нитки складаються із поліестру. Теж підійдуть для одягу, що розтягується. Вони зберігають еластичність навіть при регулярному механічному впливі. Також добре розтягуються текстуровані нитки, вони проходять спеціальну обробку. Можна використовувати для пошиття трикотажу, обметування внутрішніх швів виробів із будь-яких тканин. 

Підбір нитки до тканини не залежить від кольору. Потрібно зважати на товщину. Для тонких тканин - тонкі голки та нитки, для грубих - грубі. У швейній машині верхня та нижня нитка мають бути однаковими. 

Від голок теж залежить якість виробу. Вони можуть бути різного діаметру: від 0,6 мм до 1,2 мм. Для усіх видів шиття підійде універсальна голка великого діаметру: нею шиють костюми, плащі, плаття тощо.  Для трикотажних еластичних тканин (лайкра, еластан, корсетна) використовують голку із заокругленим кінцем. Затяжки і дірки не утворюються, адже вона не проколює тканинні волокна, а розсовує їх. У мікрофібрі дуже пов'язані тонкі нитки, тому краще використати гостру голку (шарп). Її застосування доцільне в щільних тканинах, оздоблювальних строчках. В жодному разі не можна шити нею трикотажне полотно, якщо в його складі є поліестр чи нейлон. Гобеленові голки мають велике вушко, адже в них продягають товсті нитки. Довжину голки можна визначити за номером: чим більший діаметр, тим вона коротша. 

Якщо ви шукаєте, де купити якісні нитки і голки, заходьте на сайт нашого інтернет-магазину. В каталозі представлений широкий асортимент швейної фурнітури. В нас можна замовити високоякісні нитки для швейної машинки чи для ручного шиття, блискавки, гудзики, кнопки та багато іншого. 

Доставка здійснюється по всій території України п'ять днів на тиждень. Приймаємо оптові замовлення. Приємні знижки для постійних клієнтів. 

Чекаємо замовлень прямо зараз, шановні клієнти!