Сільське господарство активно розвивається, адже його головним завданням є забезпечення країни продуктами харчування. Фахівці багато років шукають відповідь на запитання: "Як підвищити врожайність?". Більшості спадає на думку просто покращити технологію отримання зерна, бо врожайність напряму залежить від якості посівного матеріалу. 

Сьогодні наука знайшла вирішення цього питання. Науковці придумали сепарувати зерно, тобто очищувати його від домішок. Під домішками маються на увазі зерна, що відрізняються розмірами, формою та аеродинамічними властивостями від зерен основної культури. Чудово із цим завданням впорається сепаратор - це машина для очищення зерна. Також існує більш вдосконалена версія - ісм, що може одночасно очищувати культури та калібрувати зерно.

Детальніше розглянемо принцип роботи цього агрегата. Повітряні потоки змінюють траєкторію падіння зерна. Потоки створює імпеллер. Він набагато кращий від пропеллера, адже це лопаткова машина, вмонтована у спеціальне кільце. Зерно розподіляється на декілька фракцій, найчастіше три. Розподілення відбувається залежно від маси, розміру та форми. Під власною вагою подане в бункер зерно розсовується по його ширині та рівномірним потоком переходить у камеру, призначену для сепарації. Регульовані заслінки розділяють зерно по фракціях. Користувач сам може встановити бажані характеристики для конкретної фракції. 

Загалом ці зерноочисні машини здатні працювати з багатьма культурами. Найпоширеніші - це зернові, олійні, зернобобові, технічні, овочеві, лікарські тощо. Можливість вибору будь-яких налаштувань дозволяє розширити діапазон сировини, придатної для використання. 

Як виявилось, сепаратори дійсно є інноваційною розробкою, яка може підвищити врожайність і зменшити втрати. Основною перевагою є можливість одночасно калібрувати і сепарувати зерно. ІСМ рівномірно розподіляє суміш зерна за вагою. Так можна вибрати зерно, яке має найбільшу вагу, тобто є найпридатнішим для використання і проростання. Зерна, які не підходять для посадки, відокремлюються.  До того ж дана конструкція дозволяє значно знизити енергоспоживання машини та поліпшити її експлуатаційні характеристики.

ІСМ створили на Харківському заводі зерноочисного обладнання, який дійсно славиться своєю продукцією. Замовити її можна в нашому інтернет-магазині. В каталозі ви знайдете декілька моделей ісм з різноманітними характеристиками. Ціна договірна. Про умови доставки читайте на нашому сайті. 

Ми чекаємо ваших дзвінків прямо зараз, шановні клієнти!