Агрегат для очищення зерна - це дійсно інноваційний комплекс. Його створили спеціально для попередньої очистки зернових та інших культур від вороху і домішок. Також АПО може працювати із зернобобовими, лікарськими, овочевими, баштанними, кормовими культурами, їх сумішами. 

Раніше ці агрегати виробляли лише для стандартної самостійної роботи в одному режимі. А тепер вони можуть працювати із будь-якими сепарувальними машинами СОК, ІСМ. При використанні їх самопересувним очисним комплексом можна покращити врожайність до 30 %.

Дуже зручно те, що АПО можна експлуатувати в критому току або зернових складах, на величезних заводах та в умовах елеваторів. Перед покупкою необхідно детально розібратися в принципі роботи агрегата. 

Спочатку через калібрувальну сітку від вороху та домішок відділяється зерно заданого розміру (ви самі можете встановити параметри). Верхня частина сітки, що рухається, його приймає. Відкаліброване зерно висипається у приймальний бункер сепаратора. Ворох і сміття великого розміру, що залишились на сітці, випадають у бункер для відходів. Отриманий продукт можна з легкістю відправити на будь-який інший приймальний пристрій для подальшої переробки. 

До появи на ринку таких агрегатів, калібрування і очищення зерна були складними процесами, що займали багато часу. Ніхто й подумати не міг, що якась машина здатна виконувати таку роботу одночасно. Якщо застосовувати у сепараторах ІСМ і СОК-25 агрегат попереднього очищення, то можна в декілька разів скоротити тривалість циклів та об'єднати їх в один. 

Цей дійсно унікальний агрегат створили на відомому Харківському заводі зерноочисного обладнання. Наші фахівці довго працювали над цим проектом. Ми зробили його саме так, щоб ворох розподілявся на окрему фракцію зернових відходів. Калібрування і сепарування зерна тепер єдиний неподільний процес. Годі тратити свій час, ресурси та гроші! Замовляйте в нашому інтернет-магазині агрегат попереднього очищення і ви зрозумієте, що таке дійсно високий рівень врожайності. Адже цей показник напряму залежить від якості зерна, а отже від сепарувальної та калібрувальної машини. 

Також на нашому сайті ви можете замовити мобільні ЗАВ, що теж славляться своєю продуктивністю. Спеціалісти на хззо постійно здійснюють контроль якості, щоб ви завжди отримували потужні агрегати і насолоджувались бажаним результатом. Доставка по всій території України. Оплата за домовленістю.

Запрошуємо до співпраці всіх зацікавлених! Не варто зволікати - дійте!