Вибір системи опалення, чи то для приватного помешкання, офісу, готелю, басейну або інших об’єктів,  є клопіткою та дуже відповідальною справою. Проте, завдяки сучасним технологіям, які пропонує Компанія «Стала енергія», цей процес стане для Вас значно приємнішим і комфортнішим. Бо саме наша компанія вже багато років реалізує в Україні енергоощадні проекти, де за основу взято теплові насоси.

Також варто наголосити, що Компанія «Стала енергія» - єдиний в Україні офіційний представник американських теплових насосів Water Furnace, що є лідерами ринку США, і здобули неабияку популярність в Україні.

Отже, розглянемо основні переваги систем опалення з геотермальними насосами.

Найперше, що варто відзначити - це екологічність. Для роботи геотермального насоса не потрібно використовувати викопні ресурси. Джерелом енергії для теплової помпи є навколишнє середовище: ґрунт і вода, як наслідок - відсутність забруднення землі та атмосфери.

Коли мова заходить про економічність даних систем опалення, слід пам’ятати, що не завжди ціна - вдалий критерій вибору. Так, теплові насоси потребують вкладення коштів,  та лише на початковому етапі під час закупівлі та монтажу обладнання. А вже за три-п’ять сезонів повністю окуплять себе, адже після встановлення такої системи можна не перейматися підняттям тарифів на енергоносії, такі, як природний газ, вугілля, електроенергія.

Системи опалення, що представляє наша компанія, є багатофункціональними. В холодну пору року насоси використовують для опалення та гарячого водопостачання, а влітку - для кондиціонування повітря у будинку.

Теплові насоси вирізняються високою надійністю, вони працюватимуть без капітальних ремонтів та поломок багато десятків років.

Ще одна вагома перевага геотермальних насосів - їх автономність, як від паливних ресурсів, так і контролю за роботою системи. Цілком достатнім буде поточний огляд раз на сезон. 

Такі системи опалення зможуть «пристосуватись» до будь-яких кліматичних умов, адже є цілком універсальними.

Безпечність будь-яких систем, що функціонують у безпосередній близькості до людей - вагомий аргумент при виборі опалювальних приладів. Помпи не використовують газу, а отже, зникає ризик вибуху, пожежі чи витоку небезпечних речовин. Вся конструкція насосів розроблена таким чином, що жодна деталь не може нагрітись чи розплавитись.

Жодні коливання у зовнішній атмосфері не впливають на роботу насоса. Зміна температури і вологості в домі буде для нього непомітною, що створює особливий кліматичний комфорт для мешканців.

Теплові насоси працюють за принципом передачі енергії від менш нагрітого тіла до більш нагрітого, що дозволяє їм не лише обігрівати приміщення, а й охолоджувати його у спекотну погоду. 

Вже зараз теплові помпи випереджають традиційні системи опалення на багато кроків і їх сміливо можна назвати технологією майбутнього. Обравши саме геотермальні насоси, Ви інвестуєте не лише у власну безпеку, а ще і зберігаєте навколишнє середовище. 

Завдяки тому,  що ці системи опалення використовують альтернативні джерела енергії та є набагато безпечнішими у використанні, в прогресивних країнах вони вже давно потіснили традиційні газові, електричні та твердопаливні котли. 

Для України використання теплових насосів ще не досягло такого рівня популярності, проте вже зараз ці системи опалення є затребуваними та більш активно використовуються, особливо на об’єктах з великими затратами ресурсів та можливістю повторного використання стічних вод. 

Переймаючи досвід американських та європейських технологій, українські фахівці впроваджують ці новітні методи обігріву і кондиціонування приміщень, щоб забезпечити українців комфортним і вигідним теплом.  

Компанія «Стала енергія» пропонує теплові насоси WaterFurnace (США) від 6 до 150 кВт.

Дізнайтеся більше!

Телефонуйте зараз!

096 777 56 77