Щороку кількість людей, які помирають від серцево-судинних захворювань, збільшується. Зараз проблеми із серцем не рідкість не лише серед людей поважного віку, але й серед молоді. Сучасні медики намагаються всіма силами з цим боротися. Коли хвороба серця загрожує життю пацієнта, використовують такий пристрій, як дефібрилятор. 

Це такий апарат, який впливає короткочасними електричними імпульсами на серце. Під час його дії деполяризується критична маса серцевого м'яза. Так можна зняти напад аритмії. Природні клітини синусового вузла повертають серцю нормальний ритм. Тобто основною метою дефібрилятора є нормалізація частоти скорочення і розслаблення серцевого м'яза. 

Основні показання для використання: аритмія та фібриляція шлуночків. Штучна вентиляція легенів не завжди допомагає перевести фібриляцію в синусовий ритм, тому використовують дефібрилятор. Сьогодні дефібрилятори повинні бути у кожному офісі, школі, університеті чи будь-якому громадському місці, адже нещастя може статися завжди. 

Для застосування поза лікарнею найкраще підійде автоматичний дефібрилятор. Він сам розпізнає серцеві недуги, а потім пропонує оператору зробити розряд. В користуванні є набагато простішим, ніж звичайний.  Його використання не потребує медичної освіти.Тому цей прилад можуть застосовувати тренери спортивних команд, вчителі, стюардеси, провідники та люди інших спеціальностей.

Спочатку варто ознайомитися з інструкцією, щоб мати хоча б якісь знання про апарат. Для використання потрібно увімкнути апарат, наклеїти на груди хворого електроди і просто натиснути кнопку. Зніміть верхній одяг з потерпілого, обов'язково перевірте чи він дихає і чи шкіра суха. Для уникнення опіків щільніше притискуйте апарат. В жодному разі не торкайтеся металевих пластин електродів і тіла потерпілого. Присутні повинні відійти на безпечну відстань. Якщо слідувати інструкції та елементарним правилам техніки безпеки, можна значно збільшити шанси на порятунок. Також обов'язково викличте бригаду швидкої допомоги. Тепер, коли ви знаєте, наскільки важливий дефібрилятор в нашому житті і як ним користуватись, можете сміливо його замовляти. 


Високоякісний дефібрилятор замовити можна в інтернет-магазині "Мірід Україна". В нашому каталозі представлений широкий асортимент медичного обладнання та меблів. Ціни досить доступні, адже працюємо від виробника. Доставка по всій території України. В асортименті хірургічне обладнання, фізіотерапевтичні апарати, косметологічне устаткування та інше. Запрошуємо до співпраці усіх зацікавлених.

Телефонуйте прямо зараз!