Вишиті елементи на одязі в останні роки набули значної популярності. Особливо популярною зараз є вишивка бісером.Такі оздоблення часто зустрічаються на останніх показах не тільки українських дизайнерів, а й світових брендів. Автентичні орнаменти підкреслюють всю унікальність етнічного стилю. Але у поєднанні з сучасними правилами крою та елегантною класикою вишивка сприймається зовсім по-іншому.

Так, дуже незвично дивляться літні вечірні сукні з вишивкою бісером і нитками на контрастному фоні, піджаки та брючні костюми з вишитим оздобленням тощо.

Але ще більш цікаво та оригінально виглядає вишивка на взутті. Взуття з вишивкою зустрічається у колекціях Alexander McQueen, Tabitha Simmons, Etro, Laurence Dacade та деяких інших. Тенденція оздоблювання взуття вишивкою бісером і нитками постійно поширюється. Не оминула вона й Україну. Так, сьогодні небайдужих до моди українців активно цікавить вишивка бісером на одязі і взутті, адже це по-справжньому оригінально, гарно та ошатно. Вишиті бісером елементи пасують як до вбрання у класичному стилі, так і до одягу та взуття оригінального покрою.

Компанія "Барвиста Вишиванка" іде в ногу з часом та стежить за сучасними тенденціями, тому ми постійно оновлюємо свій асортимент новими моделями вишитого одягу та взуття.

Для шанувальниць поєднання сучасності з українською автентичністю інтернет-магазин "Барвиста Вишиванка" пропонує цікаві моделі чобітків, прикрашених вишуканою бісерною вишивкою. Також лише у нас ви знайдете заготовки для самостійного виконання - готові чобітки під вишивку ( 5 фасонів, 3 кольори тканини, понад 100 дизайнів).  Ви зможете самостійно створити чобітки своєї мрії, які викликатимуть захоплення у оточуючих і розкажуть про відмінне відчуття стилю своєї володарки.

І коштуватиме така краса зовсім недорого, адже ціни на заготовки вишитого взуття у нас дуже демократичні. Отже, затративши зовсім невеликі кошти і доклавши трохи зусиль, ви матимете оригінальне і красиве взуття.

Також інтернет-магазин "Барвиста вишиванка" пропонує широкий асортимент як готових вишитих виробів, так і товарів для рукоділля. У нашому каталозі ви знайдете заготовки на вишиті сорочки чоловічі та жіночі, костюми, рушники, картини, скатертини, а також готові вишиті плаття та жіночі сорочки. Також пропонуємо ексклюзивно пошиті заготовки на одяг, що допоможуть вам створити незвичайну модель.

Заходьте на наш сайт і обирайте бажаний товар, а ми оперативно доставимо його вам у будь-який населений пункт України. Оплата зручним для вас способом.

Насолоджуйтеся процесом рукоділля разом з інтернет-магазином "Барвиста вишиванка"!