Одним із найсучасніших транспортних засобів є гіробод, який також ще називають гіроскутер та міні-сігвей. Цей яскравий і незвичайний транспорт б'є всі рекорди популярності та широко використовується в США і Європі, а тепер починає завойовувати і український ринок.

Проте кожен, хто зважився на покупку цього незвичайного транспортного засобу, повинен знати, як вибрати гіроборд.

Назвати гіроборди зручним транспортним засобом для бездоріжжя складно, адже вони, насамперед, призначені для експлуатації в міських умовах - на тротуарах, асфальтованому та бетонному покритті, на широких просторах торгового центру.

Отже, перше, на що потрібно звернути увагу при покупці міні-сігвея - це розмір коліс. Вони бувають 6.5, 8 та 10-дюймові.

6.5-дюймові моделі не можуть нас вразити «бездорожніми» характеристиками, проте на гладкому покритті їм немає рівних. Такий сігвей може порадувати чудовою швидкістю та блискавичною маневреністю, а також своєю легкістю, компактними розмірами і низькою ціною. Проте він має значний недолік - це маленькі та тверді колеса, через які відчуваються всі нерівності дороги, що призводить до істотного зниження терміну служби.

Моделі з 10-дюймовими колесами ще називають «позашляховиками». Такі гіроборди мають великі пневмоколеса, на яких ви з легкістю можете проїхатися по бездоріжжю, газону чи грунтівці. Вони менш вибагливі до поверхностей, а за рахунок камерних коліс їх термін служби набагато збільшується, та й їздити стає набагато зручніше та безпечніше. Проте вони також мають певні недоліки: більший розмір і вага, гірші параметри динаміки і маневреності.

8-дюймова модель - це компромісний варіант. Вони мають кращу динаміку, ніж 10-дюймові, та перевершують 6.5-дюймові за позашляховими характеристиками.

Гіроборди дуже легкі у використанні та не вимагають особливих вмінь, тому навіть п'ятирічна дитина зможе ним користуватись. Головне забезпечити свою дитину якісною екіпіровкою. Процес катання на гіроборді простіший, ніж на роликах, а вартість гіроборда залежить від його характеристик.

Гіроскутери приводяться в рух електромоторами, які вбудовані в колеса та розрізняються за потужністю. Як правило, віддача може становити 250, 350 та 500 ват. Потужність цього пристрою дуже важлива, якщо вам часто трапляються підйоми.

Найголовнішим і найкоштовнішим елементом у сігвеї є акумулятор. Запас ходу, термін експлуатації та безпека напряму залежать від якості та ємності цього пристрою.
Проте акумулятор не є найважчим елементом у гіроборді, двигуни-колеса перевищують його вагу. Тому при покупці сігвея звертайте увагу на його масу.

Гіроборд можна купити в інтернет-супермаркеті «Dомашній магазин». У нас широкий асортимент товарів, який постійно оновлюється.

Пропонуємо більше 13 000 позицій за доступними цінами.

Здійснюємо доставку по Україні без передоплати транспортними компаніями, кур'єром або самовивіз. Також можлива доставка в інші країни.

Детальнішу інформацію дивіться на сайті або телефонуйте за вказаним номером телефону.