Душова кабіна може стати відмінним рішенням при нестачі вільного місця у ванній кімнаті. Адже вона буде займати менше простору, ніж звичайна ванна.

Установка душової кабіни, як і інших сантехнічних приладів, є досить трудомісним і відповідальним процесом, який вимагає дотримання інструкцій та виконання всіх технологічних вимог.

Збірка душової кабіни передбачає:

1. Демонтаж старого обладнання та складання нового;
2. Установку на вибраній господарями ділянці;
3. Підключення душової кабіни до холодного та теплого водопостачання, каналізації, а також до електромережі.

Перед початком підключення душової кабіни до водопостачання потрібно ретельно ознайомитися з інструкцією, попередньо зібрати кабіну та оцінити її реальні розміри.

Піддон потрібно установлювати горизонтально та використовувати при цьому довгі рівні. Для регулювання або вирівнювання положення до комплекції зазвичай входять опори, які фіксують контргайками.

При підключенні душової кабіни до водопроводу використовують надійні сантехнічні труби і спеціальні з'єднувачі, а також хомути і кріпильні елементи, які добре затягують.

Дуже важливо при проведенні монтажу водопостачання забезпечити герметичність всіх з'єднань, а при необхідності використати спеціальні герметики.

Підключення душової кабіни до каналізації - досить простий процес, однак вимагає дотримань певних правил. При установці бажано використовувати гнучкі шланги, які мають запас по довжині, щоб при необхідності можна було пересунути душову кабіну. Щоб забезпечити нормальний стік, потрібно трубу встановити під нахилом. У випадку, якщо кабіна буде знаходитись на деякій відстані від каналізації, потрібно використовувати стічний насос.

Професійна установка душової кабіни забезпечить щільне прилягання її до стінок ванної кімнати та відсутність зазорів. В кінцевому рахунку, надійне встановлення гідроізоляції та виконання всіх правил при підключенні до електромережі забезпечать тривалу роботу та експлуатацію обладнання.

Провести установку душової кабіни можна цілком самостійно, адже це не є дуже складною робою. Для цього потрібно розібратися у тонкощах монтажу та слідувати вказаним інструкціям користувача, а також підготувати інструмент і придбати необхідні матеріали.

Однак краще довірити цю справу професіоналам, адже установка, проведена фахівцем, потребує мінімальних затрат часу та буде виконана на високому рівні з гарантією.

Професійне підключення, монтаж та ремонт душової кабіни проводить компанія «Гідромассажсервіс». Наші фахівці допоможуть вам здійснити установку обладнання на найвищому рівні!

Ми знаходимося на ринку понад 15 років та гарантуємо вам якісне надання послуг за доступними цінами по Україні.

Детальнішу інформацію дивіться на сайті.