Гідромасажні ванни з кожним роком набувають все більшої популярності, оскільки володіють двома чудовими функціями гідромасажу та аеромасажу, які позитивно впливають на емоційне і фізичне здоров'я людини та гарантують комфортний відпочинок після напруженого дня.

Така ванна має зручну форму, тому ви можете прийняти в ній будь-яке положення. Масаж в джакузі сприятливо впливає на весь організм людини, покращує імунітет та допомагає при початкових стадіях деяких захворювань. У перевагах ванни з гідромасажем сумніватися не варто! Але установка джакузі - непроста справа, тому що така сантехніка забезпечена додатковою системою. Неправильне підключення гідромасажної ванни може привести до неприємних, а часом невиправних наслідків.

Підключення, ремонт та обслуговування гідромасажних ванн вважається порівняно складною роботою, що вимагає спеціальних навичок. Виробники рекомендують залучати до цього спеціалістів.

Джакузі потрібно встановлювати в приміщенні, в якому завершені всі оздоблювальні роботи, є легкий доступ до агрегатів і вузлів ванни, а також розетки із заземленням та наявність водопроводу і каналізації. Потрібно провести ретельну герметизацію всіх вузлів і з'єднань, а за необхідності ущільнити їх за допомогою прокладок.

Підключення гідромасажної ванни до електроенергії повинно проводитися відповідно до правил технічної експлуатації електроустановок кваліфікованим електриком. Для уникнення пошкодження електрообладнання від перепадів напруги рекомендується встановити стабілізатори напруги.

Якщо ви вирішили придбати гідромасажну ванну, то вибирайте таку, яка б відповідала вашому приміщенню. Виріб повинен поміститися до вашої кімнати. Ця сантехніка буває різних розмірів, форм та моделей: від простих до складних геометричних фігур. В маленькій кімнаті велике джакузі буде дивитися безглуздо, тому потрібно врахувати той фактор, що така конструкція буде давати значне навантаження на будинок. Також вам треба подбати про систему водопостачання, вентиляції та електрики, а перекриття обробити спеціальними пароізоляційними матеріалами.

Таким чином, підключення гідромасажних ванн - це важкий і відповідальний процес, який вимагає спеціальних знань та навичок.

Не кожній людині під силу виконати ті завдання, з якими можна зіткнутися в процесі установки джакузі. Потрібно розрахувати свої сили та час. Проте ви можете в будь-який момент звернутись до фахівців, які виконають свою роботу та заощадять ваші нерви, час та гроші.

Професійне підключення, обслуговування та ремонт джакузі проводить компанія «Гідромассажсервіс». Наші спеціалісти допоможуть вам якісно встановити таке обладнання за найкоротші терміни!

Ми працюємо на ринку понад 15 років та гарантуємо вам надання послуг на найвищому рівні та й за приємними цінами.

Детальнішу інформацію дивіться на сайті.