Буферну місткість з теплоносієм, яка швидко нагрівається в процесі згорання палива в топці котла, ще називають теплоакумулятором.

Теплоакумуляторні баки використовують з твердопаливними котлами. При такому режимі в котлі досягається максимальна температура, що дозволяє використати паливо в повному об'ємі, забезпечуючи максимальну економію надмірного тепла, яке можна відправити в акумулюючу утеплену ємність і використати пізніше, коли виникне необхідність.

В поєднанні з сучасним котлом, що працює на твердому паливі, тепловий акумулятор дозволяє досягти до 30 % економії палива, підвищення ККД системи та заощадити кількість топок до 1 разу на добу. При цьому він дозволяє котлу працювати на максимальну потужність та спалювати всі дрова.

Всі теплові акумулятори виконані у вигляді буферних ємкостей - баків, які утеплені спеціальними матеріалами. Їх обсяг може досягати до 3000 - 3500 літрів. Такі теплоакумулятори можна використовувати в закритих та відкритих приміщеннях.

Використання твердопаливного котла разом із теплоакумулятором дуже вигідне, адже за рахунок цього можна зробити систему опалення більш практичною, економною та продуктивною.

Буферні ємності для котлів виконують відразу декілька корисних функцій, таких як:

1. Акумуляція тепла від котла з витратою на опалювальну систему;
2. Запобігання перегріву опалювальної системи;
3. Забезпечення роботи котлів з максимальним ККД;
4. Стабілізування температурного режиму в будівлі.

Зробити розрахунок теплоакумулятора для твердопаливного котла можна, скориставшись перевіреним на практиці способом: на 1 кВт потужності котла має припадати не менше 25 літрів об'єму. Чим потужніший котел, тим більшого об'єму бак потрібно встановити.

Інструкція до теплових агрегатів говорить нам, що теплоакумулятори потрібно використовувати у таких випадках: коли необхідне гаряче водопостачання у великих кількостях; якщо у будинку є потреба в зарядці акумуляторів по «нічному тарифу»; при використанні теплових насосів.

При виборі теплоакумулятора потрібно звернути увагу на його розміри, вагу та об'єм. Чим більший обсяг має теплоакумулятор, тим краще вдається досянути максимальної потужності від котла. Також важливий робочий тиск, від якого залежить товщина стінок бака. Якщо максимальний тиск у будинку не перевищує 3 бари, достатньо встановити звичайний теплоакумулятор, а якщо тиск коливається в межах 4-8 бари - вибирайте баки з трофосферичними кришками.

Теплоакумулятори та ємнісне обладнання різних розмірів ви можете купити в інтернет-магазині «Душка» за приємними цінами.

Ми виготовляємо буферні ємності для котлів з вуглецевої та нержавіючої сталі по індивідуальному замовленню. Також враховуємо всі побажання наших клієнтів.

Гарантія 12 місяців на всі види товарів.

Здійснюємо доставку по Україні різними транспортними компаніями.

Детальнішу інформацію дивіться на сайті.