Нас з усіх сторін оточує вода та різноманітні рідини. Зазвичай ми зберігаємо їх у ємностях, які зроблені з різних матеріалів: скло, кераміка, метал, пластик. Існує дуже велика кількість ємностей для рідин різноманітної форми - каністри, бочки, цистерни, прямокутні або круглі. Люди придумали ємності на всі випадки життя - для зберігання нафти, газу, води, молока та інших рідин.

Але на першому місці за практичністю стоять вироби з нержавійки, тобто зі сталі, яка не покривається іржею. Ємності, виконані з такого металу, користуються великим попитом у покупців, адже за всіма своїми механічними та фізико-хімічними показниками у кілька разів перевершують своїх «побратимів по цеху». Незалежно від регіону, люди завжди віддають перевагу нержавіючим ємностям - практично у всіх сферах життя.

Бочка з нержавійки не має рівних за характеристиками та є найкращою у використанні.

Завдяки своїм властивостям і деяким легким добавкам, нержавіюча сталь, порівняно з іншими матеріалами, має ряд суттєвих переваг. Це міцний та твердий матеріал, який може витримати будь-які навантаження, а хімічно інертні властивості сталі допомагають стабільно працювати в агресивних рідких середовищах.

При транспортуванні можна не перейматися щодо порушення конструкції і не переживати про втрату, витік рідини, адже герметичність ємності з нержавіючої сталі набагато вища за вмістилища, які зроблені із простої сталі, та й термін експлуатації у нержавіючих бочок більший, ніж у звичайних.

Корозійна стійкість - головна особливість, якою характеризуються нержавіючі ємності. Завдяки цій властивості, вони забезпечують надійний захист від зовнішнього середовища.

Можна навести ще безліч позитивних характеристик, якими володіють нержавіючі ємності. Розглянемо ряд основних переваг:

1. Висока стійкість до корозії та багатьох агресивних сполук;
2. Відсутній присмак металу в рідинах, які в них зберігаються;
3. Високий термін експлуатації - понад 20 років;
4. Протягом усього періоду використання не вимагають фарбування та зберігають свій первинний зовнішній вигляд.

Купити різноманітні вироби з нержавійки ви можете в компанії «Душка» по індивідуальному замовленню та за доступними цінами.

Ми є виробниками такої продуціїї та завжди враховуємо побажання наших клієнтів.

Гарантія на весь асортимент 12 місяців, на деякі види товарів з нержавіючої сталі — до 5 років.

Здійснюємо доставку по Україні транспортними компаніями.

Детальнішу інформацію дивіться на сайті.