Бетононасос - це будівельний прилад, який призначений для подачі до місця будівельних робіт розчину суміші. Це так звані бетономішалки або цистерни для зберігання рідкого бетону. Такий агрегат може доставити розчин на досить велику висоту або на далеку відстань.

Стаціонарні бетононасоси не розраховані на самостійне пересування по міських дорогах. Для того, щоб його було зручніше транспортувати, такий прилад оснащений шасі. При необхідності його транспортують за допомогою вантажного автомобіля. Подібні апарати використовують при будуванні хморочосів або просто високих будівель. 

На будівельному майданчику вибирають місце, де завжди буде доступ до автоміксерів - це потрібно для своєчасних розвантажень, адже застій не йде на користь механізму.

Для стаціонарного бетононасосу важливо, аби його стабільно змащували пусковою сумішшю. З цього завжди починається робота, адже, якщо розчин загусне, утворюється пробка в бетоноводі. Якщо дія вимагає тривалих пауз, потрібно пропускати суміш через нього як мінімум раз на 15 хвилин.

Щоб проводити своєчасний ремонт, потрібно знати, як влаштований стаціонарний бетононасос. Технічні характеристики різних апаратів можуть відрізнятися, але вони мають приблизно однакову будову, яка складається з:

-решітки, яка захищає бункер;
-мастильної системи;
-шибера;
-бункера з перемішуючим пристроєм;
-циліндрів шибера;
-подавальних циліндрів;
-ємності охолодження;
-циліндрів приводу.

Існують різні види стаціонарних апаратів, зокрема, поршневі, шиберні та шторні. В агрегаті з поршневою системою бетон подається по трубах за допомогою двох поршнів. Також бувають пристрої з одним поршнем. У насосах шторного типу система подачі бетону прихована «шторками», які розташовані відразу перед бетоноводом, а у шиберних пристроях замість «шторок» встановлений шиберний вузол.


Також існують бетононасоси автомобільні, які перевозять на шасі більшості виробників вантажного транспорту. Такі прилади доцільно застосовувати в тих випадках, коли потрібно швидко доставити великі кількості розчину та швидко переправляти обладнання в інше мсце. Ці механізми найчастіше використовуються при будівництві фундаменту. Крім того, вони можуть бути набагато більшими за стаціонарні апарати, а тому потужнішими.

Продуктивність стаціонарних пристроїв обумовлена принципом дії апарату і його маркою. В середньому вона може варіюватися від 15 до 85 кубічних метрів доставки будівельного розчину на годину. Максимальна висота, на яку здатні подати суміш бетононасоси стаціонарного типу, становить 150 метрів. По горизонталі - до 450 метрів. Крім характеристик самого пристрою, потрібно ретельно вибрати труби відводу, адже від них теж залежить функціональність всієї системи подачі розчину.

Стаціонарний бетононасос в оренду надає компанія «ВК Сервіс» за доступними цінами.

Для постійних клієнтів або довготривалих об'єктів надаємо приємні знижки. Є також можливість оперативної заміни бетононасоса при його поломці.

Детальнішу інформацію дивіться на сайті.