Важливу роль в завоюванні популярності та престижності будь-якого закладу відіграє така, здавалося б на перший погляд, маленька деталь, як посуд. Погодьтеся, що, відвідуючи кафе, бари чи ресторани, Ви звертаєте увагу на неї. Стан, якість та зовнішній вигляд столових приборів, які подаються в тому чи іншому закладі, неабияк впливають на загальне враження про заклад. Яким же має бути посуд для закладів харчування? Розберемося разом.

Обладнання та приладдя для таких закладів, як туристичні бази відпочинку, готелі, ресторани, кафе та бари, прийнято називати HoReCa. Тобто це галузь економічного спрямування, яка пов’язана з їжею та напоями й їх вживанням. Посуд для хорека класифікують за призначенням, видом, матеріалом (скло, фарфор, кераміка), стилістикою самого закладу та вимогами до кухні. Також при виборі посуду в ресторани чи кафе варто звернути увагу на такі критерії, як ергономічність, практичність, зручність, міцність, довговічність, легкість в догляді.

Призначення посуду. Звичайно, що мова йде про тип закладу та особливості кухні. На сьогодні існує багато закладів харчування, в яких передано особливості певної національної кухні (італійські, французькі ресторани, українська чи кавказька кухня та ін.), піцерії, суші-бари. Посуд потрібно підбирати відповідно до меню закладу.

Кухонний посуд для барів та ресторанів - це, по суті, звичне приладдя для кухні, єдине, що їх відрізняє - це розмір та кількість.

1. Каструлі: алюмінієві, з нержавіючої сталі, емальовані, з вогнетривкої кераміки або скла.
2. Казани. Зазвичай їх виготовляють з чавуну. Сюди ж можна віднести і качатниці - керамічні, чавунні або із жаростійкого скла.
3. Сковорідки бувають класичні, гриль, жаровні, вок та для млинців. Матеріал виготовлення: чавун, нержавіюча сталь, кераміка та інші.

Допоміжний інвентар включає в себе ковшики, друшляки, миски, лопати, тертки, молотки для відбивання, набори ножів, мірні ємності, штопори, форми для випікання та інші кухонні дрібнички. Також до кухонного посуду актуально віднести посуд для зберігання, а саме: контейнери, гастроємності, банки та пляшки, ємності для круп й інше.

Види професійного сервіровочного посуду.

1. Тарілки: великі та дрібні столові, закусочні, блюда, десертні, пиріжкові, тарілка кокіль, для риби, салатники, піали, оселедниці, ікорниці, креманки та тому подібне.
2. Чашки бувають чайні, кавові, бульйонні, піали Кесе.
3. Посуд зі скла для напоїв: фужери, бокали, склянки, стопки, графіни, глечики.
4. Столові прибори: ложки різного типу (столові, чайні, десертні), виделки (столові, закусочні, рибні), ножі (столові, закусочні, рибні та для м’яса).
5. Спеціальний посуд: соусники, серветниці, набори для спецій, чайники для заварювання, цукорниці, молочники.

Матеріал, з якого виготовлений посуд, може бути різноманітним, знову ж таки - з урахуванням його призначення. Так, матеріалом для склянок і бокалів є скло, кришталь, а іноді - скло, що не б’ється. Посуд може бути фарфоровим, керамічним, скляним, з полікарбонату. Для столових приборів та кухонного приладдя використовують метали.

Ну, і, звичайно, інтер’єр закладу та його стилістика. Дуже часто використовують білий фарфоровий посуд, адже білий колір підходить до будь-якого інтер’єру. На сьогодні асортимент посуду та кухонного приладдя надзвичайно широкий. Розмаїття кольорів, форм, візерунків та цікавих декоративних елементів - на будь-який смак. Однак не слід забувати і про якість посуду, його стан та практичність. Брендовий посуд позитивно впливає на презентабельність, а відповідно, і на успішність закладу.

На сайті компанії "Посуд-Сервіс" представлений широкий вибір посуду для барів, кафе, ресторанів, а також для дому. Ви з легкістю можете обрати потрібний дизайн чи стиль. Уся продукція якісна та надійна. Для прихильників брендового посуду можемо запропонувати посуд LUMINARC, PASABAHCE, LUBIANA, ARCOROK, BAGER, HELIOS, VAN, ОСЗ. Також в наявності посуд українських виробників.

Завітайте на сайт компанії та обирайте якісний та красивий посуд, який допоможе Вам підкреслити особливість закладу!