Фундаментні блоки - це вироби з бетону середньої та високої міцності, які призначені для зведення стрічкових та стовпчастих фундаментів. Така універсальна конструкція може застосовуватись для будівництва стін, гаражів, підвалів. Ці блоки повинні бути стійкими до перепадів температур, міцними та довговічними. Для їх виготовлення найчастіше використовується бетон класу М-150, М-100, М-200. Залежно від класу бетону, розрізняють фундаментні блоки різного ступеня стійкості до механічних навантажень та негативного впливу навколишнього середовища.

Існує багато характеристик, за якими обирають бетонні блоки, зокрема: міцність на стик, морозостійкість, водостійкість та водопоглинання.

Вибір оптимального варіанту залежить від кліматичних умов, усадки, щільності грунту. Також важливим аспектом при виборі блоків є граничне навантаження, яке припаде на фундамент.

Існують такі різновиди фундаментних блоків:

1. Суцільні фундаментні блоки (ФБС);
2. Суцільні фундаментні блоки з вирізом для укладання перемичок і проведення комунікацій (ФБВ);
3. Пустотілі фундаментні блоки (ФБП).

Суцільні фундаментні блоки - найбільш поширені, виготовляються з важкого бетону та використовуються в якості основи несучих конструкцій (фундаментів, стін). При довжині 2 м 38 см можуть мати ширину 30-60 см (інтервал 10 см), при 1 м 18 см — ширина 40, 50 або 60 см. Менш високі (28 см) випускаються тієї ж ширини.

Блоки серії ФБВ відрізняються від попередніх тим, що мають вирізи, за якими прокладаються лінії інженерних комунікацій. Також застосовуються для монтажу та перемичок. Випускаються за стандартними розмірами: 88 х 40 (50,60) х 58 см.

Пустотілі бетонні блоки застосовуються в якості змінної опалубки, їх порожнеча при будівництві заповнюється бетоном. Також для заповнення порожнечі в пустоту вставляють стрижні арматури, які забезпечують додаткову міцність конструкції. Вони бувають різних розмірів, але найчастіше зустрічаються блоки з розмірами: 51 х 40 х 25, 51 х 20 х 25, 51 х 25 х 25.

Фундаментні блоки мають ряд позитивних особливостей: можливість вибору за характеристиками, стійкість до перепадів температури та тривалий термін використання (більше 100 років).

Застосування таких блоків дозволяє істотно знизити обсяг бетонно-цементних робіт, а значить, значно зменшити витрати на будівництво.

Купити фундаментні блоки а також сходові майданчики ви можете в компанії «ВК Сервіс» за доступними цінами.

Ми надаємо приємні знижки нашим постійним клієнтам та маємо власний парк будівельних механізмів.

Детальнішу інформацію дивіться на сайті.