Термозбіжна плівка ПВХ - це найпоширеніший пакувальний матеріал. Вона виготовляється на основі полівінілхлориду. Призначена для упакування харчових та нехарчових продуктів групами або окремо. 

Перевагою такого матеріалу, як  плівка термозбіжна, є низька температура усадки та зварювання. Також вона володіє чудовими механічними й оптичними властивостями. При плюсовій температурі всього вісімдесят градусів така плівка збігається. А низька температура усадки дає можливість швидко упакувати товари, які чутливі до високих температур. Серед них кондитерські вироби з масляними кремами, глазур'ю; сувеніри, ПЕТ-пляшки та все з пластику. 

Як відбувається упаковка? На спеціальному обладнанні камерного чи тунельного типу або автоматичних пакувальних лініях кожна одиниця товару проходить певний етап упаковки, а тоді потрапляє у саму плівку. Якщо замовник бажає отримати групову упаковку (декілька товарів одразу), то потрібно використати спеціальні коробки та підкладки. З одиничним упакуванням набагато простіше. Плівка щільно облягає продукцію та ідеально повторює її форму. 

Упакування проводиться для збереження від механічних пошкоджень та надання кращого вигляду. Вашому товару будуть не страшні забруднення, волога, засихання тощо. Також покупець обов'язково зверне увагу на нього, завдяки набутим оптичним властивостям, що не залишать байдужим нікого. 

Найчастіше плівка термозбіжна ПВХ застосовується у харчовій промисловості. В термозбіжну ПВХ-плівку упаковують хлібобулочні та кондитерські вироби, рибу, м'ясо, напівфабрикати, овочі, фрукти, птицю та багато іншого. Також широко використовують цей пакувальний матеріал і для поліграфічної продукції: книги, журнали, зошити, блокноти чи канцтовари. А зараз можна зустріти навіть упаковані інструменти, нижню білизну, іграшки, диски, парфумерію та найрізноманітнішу продукцію. Зараз термозбіжна плівка набула настільки широкого застосування, що уявити звичне життя без неї просто неможливо! 

Її вибирають завдяки міцності, еластичності, прозорості та привабливому блиску. Якщо ви упакуєте продукцію в термозбіжну плівку, то обов'язково отримаєте надійний захист товару та покращення зовнішнього вигляду, відповідно, різке збільшення продажів. 

Не впораєтесь з упаковкою? Краще зверніться до професіоналів. Компанія "Синтез Технологій" пропонує не лише упакування у термозбіжну плівку, але й створення стікерів, пакувальні коробки,  виробництво блістерної упаковки та багато інших послуг, які будуть корисними для підприємців чи дистрибуторів. 

Телефонуйте нам!