Останнім часом все частіше українські компанії пропонують копакінг, простіше можна сказати - передпродажна підготовка товару. Назва походить від англійського "сo-packing", що перекладається як «упаковка за контрактом». Вперше це почали робити ще двадцять п'ять років тому в західних країнах. Тепер вона стала популярною і в нас. Сьогодні копакінг вважається одним із найбільш ефективних методів просування товару і активно використовується маркетологами, особливо коли товар тільки іде в продаж. 

Для привернення уваги клієнтів, стимуляції продажів, "виділення" продукції серед іншої, багато людей витрачає чималі гроші. Маркетологи використовують для цього складні механізми. Промо-акції із безкоштовними пробниками - це вже минуле століття, не варто сподіватися на їх ефективність. Копакінг - це нова ера, інновація в сфері маркетингу. 

На замовлення клієнта можна перепакувати товар у термозбіжну плівку, використати яскраві стікери, щоб максимально залучити цільову аудиторію. Також існує метод складання промо-акцій. Його сенс полягає у тому, що на полиці магазину товар надходить разом із суміжним, як акційний або як приємний бонус чи навіть подарунковий набір. Особливо актуальними такі пропозиції є в передсвятковий період. Головною перевагою є малозатратність. У компаній, які цим займаються дійсно серйозно, зазвичай є спеціальне обладнання, навчений персонал, виробнича площа тощо. 

Технології активно розвиваються і з'являються нові маркетингові ходи, а з ними - нові види упаковок. Найпоширенішою є термозбіжна упаковка. При цьому один або декілька товарів поміщаються у гнучку упаковку, яка під дією потрібної температури набуває точної форми предмету. Вона є досить універсальним видом, адже надійно захистить вміст при транспортуванні. Термоусадка застосовується при роботі з харчовими і нехарчовими продуктами і забезпечує оптимальну герметичність і зовнішній вигляд товару, може бути прозорою або з нанесенням кольорового друку, що забезпечує привернення уваги клієнтів. 

Послугу перепакування товару пропонує компанія "Синтез Технологій". Також ми можемо професійно розробити дизайн упаковки, зробити стікери чи маркування упаковки. Щоб детальніше дізнатися про весь широкий спектр наших послуг, перейдіть на сайт. З нами вже багато років співпрацюють успішні підприємці з всієї України, Росії та Європи. Хочете розвивати свій бізнес? Тоді вам до нас.  

Запрошуємо до співпраці усіх зацікавлених!