Напевно, кожен з нас бачив на полицях магазинів промо-упаковку із написом "1+1=3", чи не так? Зараз - це не єдиний спосіб привернення уваги покупця і підняття продажів продукту. Також надзвичайно поширеною є пропозиція (у певних відділах) - "косметичка чи сумка у подарунок". Зараз промо упаковка може творити й інші дива. 

Бувають періоди, коли попит на товар зростає (цьому сприяє сезон, свята, тощо). Щоб ще більше привернути увагу до вашого бренду, потрібно виготовити необхідну промо-упаковку. В деяких категоріях продукції - це чи не єдиний метод потрапити в поле зору покупця. Наприклад, перед новорічними святами мережеві ретейлери висувають вимогу до своїх виробників\постачальників прислати продукцію у святковій упаковці. Щоб дійсно завоювати серце покупця - цим повинні зайнятися професіонали. Для більшості категорій пік продажів припадає на грудень - саме напередодні зимових свят загальний оборот роздрібної торгівлі зростає на 25-30 %. Другою хвилею та чудовою можливістю продати більше є весняні свята. Вашим завданням під час цих "піків" продажів є виділення продукції серед аналогів та привернення уваги саме до вашої торгової марки. 

Використати якесь свято чи будь-яку іншу масштабну подію як привід до маркетингової активності - це старий, але перевірений метод. Навіть початок сезону послужить хорошою можливістю. Вам потрібно нагадати людям, що бренд так само рухається вперед, він живий і він всюди. Для цього підійдуть такі прості гасла як "Скоро до школи", "Для сезону шашликів", "Літо починається", "Час відпочинку" тощо. Тут немає ніяких рамок. Головне - влучити у яблучко і підібрати максимально правильно слова, щоб звучало!  Ще однією хитрістю є так звані "лімітовані" серії. Багато підприємців випускають саме таку продукцію, адже впевнені, що потенційні клієнти зацікавляться. Отож, частіше нагадуйте людям про унікальність свого бренду та те, що він завжди йде в ногу з часом. 

Зміна дизайну упаковки чи звичайна передпродажна підготовка товару також привертають увагу і стають головним шляхом створення промо-акції. Також допоможуть стікери "30 % на другий товар", "лімітована серія", "1+1=3" тощо. 

Вам, напевно, важко розібратися у всіх цих маркетингових новинках. Краще зверніться до спеціалістів компанії "Синтез Технологій". Ми вже багато років цим займаємось і можемо дати кілька дієвих порад. Знаходимо індивідуальний підхід до кожного клієнта. Ознайомтесь із нашими послугами на сайті. Серед них не лише промо упаковка, але й дизайн упаковки і етикетки,  виробництво блістерної упаковки та багато іншого.

Телефонуйте!