Зараз на полицях магазинів можна побачити товари із яскравими написами, стікерами, акційними наклейками, набори, які нібито коштують дешевше, та інші речі, що привертають нашу увагу. Все більше виробників довіряють такому надійному засобу комунікації продукції для потенційних покупців, як промо-акції, упаковки, блістери тощо.

Промо упаковка - це один із найважливіших елементів будь-якої акції чи іншого маркетингового ходу. Вона завжди в центрі уваги. Більшість виробників використовують її як додатковий носій рекламного повідомлення. Інколи звичайний напис "лімітована серія" перетворюється у самостійний PR-привід. Посилення рекламної кампанії - це чудовий спосіб підвищити продажі. 

До будь-якого варіанту промо упаковки потрібно відноситись з повагою, адже це головний спосіб комунікації між продуктом та споживачем. 

Високоякісна промо упаковка повинна допомогти вам привернути увагу нових покупців. Якщо люди спробують саме цю "лімітовану серію" або "товар у подарунок", то вони почнуть поважати ваш бренд та обов'язково захочуть купити ще. Також промо упаковка є не лише способом завойовування уваги клієнтів, але й важливим чинником, що вплине на ціну. Можливо, ви не помічали, що деяка продукція взагалі існує тільки в формі подарункових наборів, промо-акціях та в інших видах "вигідних" пропозицій. Споживач при цьому навіть не замислюється, як виглядає звичайна не "подарункова" упаковка і чи взагалі вона існує. Так працює досить багато компаній. В них то "зимова колекція", то "відчуй прихід весни", або "візьми у відпустку", "пора до школи". Багато брендів виживає у суворих ринкових умовах та при високій конкуренції лише завдяки таким добре продуманим ходам. Вони не вкладають гроші у телевізійну рекламу чи розміщення на білбордах, а виділяють невелику суму на переупаковку товару або на стікери. Підприємці просто співпрацюють з компаніями, що займаються розробкою дизайну та етикеток, блістерних упаковок, формуванням промо-наборів і тому подібного. Таким чином можна отримати хороший прибуток, вклавши у рекламу копійки. 

Щоб відчути смак перемоги над конкурентами та розвинути свій бізнес за короткий термін, потрібно звернутися до професіоналів компанії "Синтез Технологій". Ми вже багато років займаємось своєю справою і дізнаємося, чого хоче саме ваш клієнт. Ми пропонуємо такі послуги, як упаковка в плівку, розробка дизайну, промо-акцій, передпродажна підготовка товару та все, що допоможе вам продати товар. Працюємо на території України, Росії, Європи. 

Чекаємо ваших замовлень, шановні клієнти!