Як стверджує більшість успішних підприємців, термозбіжна упаковка - це ефективний метод підвищення продажів та захисту товару одночасно. Чи можна погодитись з такою думкою? Розглянемо це питання детальніше. 

Термозбіжна плівка створена на основі ПВХ (полівінілхлорид). Її застосовують для упакування нехарчової та харчової продукції. Чому? Вона має здатність скорочуватися під дією відповідної температури. Це дає змогу щільно обтягнути виріб (товар) і при цьому не вплинути на його властивості, склад та не викликати деформації. 

Це досить зручно для транспортування та подальшого зберігання. ПВХ-плівка володіє такими корисними властивостями, як вологостійкість, надійність, еластичність, можливість захисту об'єкту від механічних пошкоджень.

Також товари в такій плівці приваблять увагу покупців, адже вони створюють враження захищеного, "чистого" продукту. Завдяки прозорості матеріалу, покупець зможе проаналізувати зовнішній вигляд, при цьому не порушивши цілісності упаковки і не відбивши бажання покупки у інших споживачів. 

До того ж термозбіжна плівка (при правильному упакуванні) відповідає всім санітарно-гігієнічним вимогам харчової промисловості. При упаковці в термоусадочну плівку харчової продукції збільшується її термін реалізації, поліпшується зовнішній вигляд, а також в рази поліпшується захист від проникнення вологи і пилу. 

Часто її використовують для упаковки поліграфічної продукції, виробів з паперу, радіоелектронної продукції, косметики, побутової хімії та для іншого. Для нехарчової продукції краще підібрати плівку з нижчим рівнем усадки. Дуже часто в харчовій промисловості використовується термозбіжна плівка на основі поліолефіну і ПВХ. Це пов'язано з тим, що ці матеріали є екологічно чистими і при нагріванні не виділяють шкідливих випаровувань. 

Підсумуємо основні переваги термозбіжної упаковки:

1) Чудово захищає продукцію від механічних пошкоджень.

2) Запобігає деформації.

3) Продовжує термін зберігання харчових продуктів.

4) Дозволяє споживачу візуально проаналізувати товар.

5) Екологічно безпечна упаковка.

І це ще не всі переваги цього матеріалу. Щоб дізнатися більше, варто спробувати запакувати у термозбіжну плівку свій товар. У цьому вам якісно допоможе компанія "Синтез Технологій". Ми пропонуємо такі послуги, як розробка унікального дизайну продукції, стікерування, створення промо-акцій,  маркування упаковки, виготовлення блістерної упаковки та багато іншого. Працюємо по всій території України, Росії та країн Європи.

Телефонуйте!